Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 3588
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Święto fanów mocnych brzmień: wystartuje Liga Rocka!

Czwartek, 10 marca 2011, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Święto fanów mocnych brzmień: wystartuje Liga Rocka!
Fot. Organizatorzy
Po zimowej przerwie pierwszą oznaką muzycznej wiosny będzie rozpoczynająca się w najbliższy piątek kolejna edycja Ligi Rocka, którą organizuje Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Pierwszy koncert Ligi Rocka w 2011 roku zapowiada się wyjątkowo interesująco. 11 marca 2011r. o godz. 17.00 w Sali „NOVA” JCK przy ul. 1 Maja 60 wystąpią następujące zespoły: BOLILOL (rock), ZGON (grunge, punk/ska), FADE (progressive metal), MEPHARIS (thrash/heavymetal), COCKROACH (metal/crossover), BRIMA (gościnnie z Niemiec – rock)

Przesłuchania konkursowe oceniane będą przez polsko-niemieckie jury, które wyłoni najciekawszy zespół do udziału w plenerowym Koncercie Finałowym zaplanowanym 21 maja na cieplickich błoniach. Liga Rocka zdobywa coraz większe uznanie ze strony muzyków i fanów rocka. Muzyka ta nie jest jednak jednorodnym gatunkiem. Charakteryzuje go wielka dynamika i indywidualizm twórców. Spotkania w Jeleniej Górze stały się prawdziwym bastionem współczesnego rocka młodego pokolenia.Bilety w cenie 5 zł do nabycia w JCK przy ul. 1 Maja 60, sekretariat (I piętro).

Koncerty Ligi Rocka organizowane przez Jeleniogórskie Centrum Kultury we współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen w ramach Projektu „Od fundamentów po szczyty 2010 -2012” współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007 – 2013. Patronem medialnym jest portal i tygodnik Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group