Świetny występ jeleniogórskich tenisistek

Wiadomości: Sopot
Środa, 22 grudnia 2010, 2:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 grudnia 2010, 12:47
Zawodniczki KT Jelenia Góra stanęły na najwyższym stopniu podium podczas rozgrywanych między 17, a 19 grudnia w Sopocie Drużynowych Mistrzostw Polski kadetek w tenisie.

W finale jeleniogórzanki zwyciężyły KS Grzegórzecki Kraków 2:1. W meczu o trzecie miejsce SKT Sopot pokonał KT Naszą Lechię 2:1. W zespole mistrzyń grały: Natalia Lewińska, Zofia Stanisz, Monika Przybył, kapitanem był trener Janusz Lewiński. W drodze do wielkiego finału nasze zawodniczki w pokonanym polu zostawiły: Warszawiankę Warszawa (3:0) oraz Naszą Lechię Gdański (2:1)