Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7713
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świąteczne spotkanie studentów i wykładowców

Sobota, 17 grudnia 2016, 14:18
Aktualizacja: Niedziela, 18 grudnia 2016, 8:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Świąteczne spotkanie studentów i wykładowców
Fot. Przemek Kaczałko
Studenci, pracownicy wydziału oraz wykładowcy z władzami uczelni na czele – spotkali się wczoraj (16.12), aby wspólnie pośpiewać kolędy, podsumować mijający rok oraz złożyć sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Spotkanie w „Ekonomicznej pomarańczy” było doskonałą okazją do integracji. Świąteczna atmosfera udzielała się wszystkim - były śpiewy, luźne rozmowy oraz uśmiechy na twarzach zgromadzonych. - Jest to po raz pierwszy, ale jak widać cieszy się dużym zainteresowaniem – zauważyła Elżbieta Sobczak, dziekan Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytety Ekonomicznego we Wrocławiu. - W ten przedświąteczny czas chcemy wspólnie pośpiewać, złożyć sobie życzenia, pobyć razem. W milszej atmosferze lepiej się pracuje – dodała Elżbieta Sobczak.

Spotkanie poprowadzili studenci, którzy zadbali o świąteczny klimat muzyczny. – To pomysł pani dziekan. Jest bardzo sympatycznie i wszyscy czujemy, że niedługo święta – powiedziała Marta Kałużna, członkini samorządu studenckiego. Swojego głosu użyczyła studentka pierwszego roku turystyki, z którą wykładowcy i pracownicy uczelni bardzo chętnie śpiewali znane kolędy i pastorałki. - To poprawia relacje z wykładowcami, studentami. Jest to okazja, aby poznać się z mniej oficjalnej strony – oceniła Karolina Więcek. Wszyscy zgodnie potwierdzali, że wspólne kolędowanie stanie się tradycją WEZiT.

- Życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia, spokoju, wesołych, pogodnych świąt, aby nowy rok przyniósł nam wiele radości, spełnienia marzeń i nadziei, ale też, żeby nasi studenci byli zadowoleni, że studiują na naszym wydziale, a pracownikom, żeby z wielką chęcią uczyli naszych studentów – powiedziała dziekan wydziału.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group