Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 5840
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JEŻÓW SUDECKI: Sukcesy zawodników Lwówka Śl. i „Elektronika” w krosie strzeleckim

Piątek, 6 czerwca 2008, 18:11
Aktualizacja: 18:12
Autor: JEN
JEŻÓW SUDECKI: Sukcesy zawodników Lwówka Śl. i „Elektronika” w krosie strzeleckim
Fot. Jelonka
Zarząd Wojewódzki we Wrocławiu i Zarząd Rejonowy Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Ligi Obrony Kraju przeprowadził dzisiaj (piątek – 6 czerwca) na strzelnicy LOK „Zielona” Otwarte Wojewódzkie Zawody LOK w Krosie Strzeleckim, w którym wzięło udział blisko 60 dziewcząt i chłopców reprezentujących zarządy powiatowe i rejonowe LOK z Dolnego Śląska.

Trzyosobowe zespoły rywalizowały ze sobą pokonując trzy rundy wokół strzelnicy i wykonując strzelanie do tarcz biathlonowych (pięć) i rzucając granatem po pierwszym i drugim okrążeniu.

Wśród dziewcząt najlepiej spisała się ekipa z UKS Strzelec Lwówek Śląski, która wyprzedziła I LO z Jeleniej Góry oraz ZR LOK Jawor.

Wśród chłopców wygrał ZR LOK Gorzów Wlk. przed UKS Strzelec Lwówek Śląski i Zespołem Szkół Elektronicznych z Jeleniej Góry.

Indywidualnie pierwsze trzy miejsca zajęły:

Aleksandra Lampart (UKS Strzelec Lwówek Śląski), Angelika Martyniuk (I LO Jelenia Góra) i Monika Fiałkowska (UKS Strzelec).

W konkurencji chłopców wygrał: Dariusz Hajdeczko (Gorzów Wlk.) przed Tomaszem Kwiatkowskim i Mariuszem Rusznicą (obaj ZSE Jelenia Góra).

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca indywidualnie będą reprezentowali Dolny Śląsk na mistrzostwach Polski, które odbędą się we wrześniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group