Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6943
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sukcesy zawodników Lwówka Śl. i „Elektronika” w krosie strzeleckim

Wiadomości: JEŻÓW SUDECKI
Piątek, 6 czerwca 2008, 18:11
Aktualizacja: 18:12
Autor: JEN
Fot. Jelonka
Zarząd Wojewódzki we Wrocławiu i Zarząd Rejonowy Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Ligi Obrony Kraju przeprowadził dzisiaj (piątek – 6 czerwca) na strzelnicy LOK „Zielona” Otwarte Wojewódzkie Zawody LOK w Krosie Strzeleckim, w którym wzięło udział blisko 60 dziewcząt i chłopców reprezentujących zarządy powiatowe i rejonowe LOK z Dolnego Śląska.

Trzyosobowe zespoły rywalizowały ze sobą pokonując trzy rundy wokół strzelnicy i wykonując strzelanie do tarcz biathlonowych (pięć) i rzucając granatem po pierwszym i drugim okrążeniu.

Wśród dziewcząt najlepiej spisała się ekipa z UKS Strzelec Lwówek Śląski, która wyprzedziła I LO z Jeleniej Góry oraz ZR LOK Jawor.

Wśród chłopców wygrał ZR LOK Gorzów Wlk. przed UKS Strzelec Lwówek Śląski i Zespołem Szkół Elektronicznych z Jeleniej Góry.

Indywidualnie pierwsze trzy miejsca zajęły:

Aleksandra Lampart (UKS Strzelec Lwówek Śląski), Angelika Martyniuk (I LO Jelenia Góra) i Monika Fiałkowska (UKS Strzelec).

W konkurencji chłopców wygrał: Dariusz Hajdeczko (Gorzów Wlk.) przed Tomaszem Kwiatkowskim i Mariuszem Rusznicą (obaj ZSE Jelenia Góra).

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca indywidualnie będą reprezentowali Dolny Śląsk na mistrzostwach Polski, które odbędą się we wrześniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Andzia xD 8-06-2008 0:05
Droga Redakcjo... Chciałabym Was Poinformować, Iż W Piątek Nie Biegło Się Trzech Okrążeń Tylko Dwa Oraz Rzut Granatem Odbywał Się Tylko Podczas Pierwszego Okrążenia... Ach! I Ilość Uczestników... Z Tego Co Tak Mniej Więcej Policzyłam... Było 17 Dziewczyn... I Około 17 Chłopców... Więc Uczestniczącej Młodzieży Było troszkę Ponad 30 Osób, A Nie 60 ;) Ogólnie Wszystko Gra ;) Pozdrawiam
~darenek 18-10-2008 21:52
Kochana redakcjo Macie tutaj ma mały błąd. Dariusz Hajdeczko co wygrał te zawody jest z Głogowa a nie z Gorzowa Wlk.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group