Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 5833
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Studia magisterskie w Karkonoskiej

Poniedziałek, 27 lutego 2017, 13:49
Aktualizacja: 13:55
Autor: KPSW/Jel
Jelenia Góra: Studia magisterskie w Karkonoskiej
Fot. Użyczone/R. Tomasik
Odbyła się debata poświęcona utworzeniu studiów magisterskich na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze.

Pomysłodawcą studiów jest Zakład Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, który rozpoczął prace związane z opracowaniem nowego kierunku. Projektowany kierunek nie będzie jednak kontynuacją kształcenia związanego z dziennikarstwem. Będą to studia łączące dwie dziedziny - nauki społeczne i nauki ekonomiczne. Podczas dwuletnich studiów magisterskich studenci nabędą kompetencje z zakresu komunikacji i zarządzania. Planowane są między innymi zajęcia z: zarządzania promocją, zarządzania marką, zarządzania kontaktami z klientem, zarządzania projektami, marketingu personalnego, Bussines English, reklamy, nowych mediów, media relations, marketingu medialnego, psychologii mediów, etykiety w komunikacji publicznej, technik grywalizacji, negocjacji czy komunikacji w sieci.

Interdyscyplinarne studia magisterskie to nowatorska propozycja dla absolwentów różnych studiów licencjackich: administracji, dziennikarstwa i komunikacji społecznej czy filologii. Dedykowane są przede wszystkim osobom, które w przyszłości chcą pracować w biznesie, instytucjach użyteczności publicznej oraz organizacjach non profit. Absolwent tych studiów magisterskich będzie menedżerem komunikacji, specjalistą kompetentnym w zakresie budowania relacji z klientem, promocji czy kreowania wizerunku.

Pierwsza rekrutacja na kierunek, którego wstępna nazwa brzmi: Menedżer Komunikacji Wizerunkowej planowana jest na 2018 rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group