Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7642
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strażnicy pomogli staruszce z zanikami pamięci

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 grudnia 2015, 14:31
Aktualizacja: 14:33
Autor: SM
Fot. sm
Dzięki szybkiej interwencji oraz współpracy patroli straży miejskiej i dyżurnego monitoringu miejskiego, starsza kobieta z zanikami pamięci, bezpiecznie wróciła do domu. Staruszka wyszła do koleżanki i się zgubiła. Do zdarzenia doszło wczoraj (17.12) około południa.

Do dyżurnego Straży Miejskiej w Jeleniej Górze wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 86-letniej kobiety z zanikami pamięci. Dyżurny otrzymał również informację, że w okolicy ulicy Karola Miarki widziana była kobieta stwarzająca wrażenie zagubionej i mająca problemy z ustaleniem gdzie się znajduje.

- Staruszkę, codziennie około godz. 10.00, odwiedzała opiekunka. Tego dnia jednak nie zastała jej w domu. Wiedząc, na jakie schorzenia cierpi, zgłosiła jej zaginięcie – informuje Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Kamery, monitoringu miejskiego zarejestrowały pasującą do opisu kobietę na przystanku MZK przy ulicy Karola Miarki. Na miejsce udał się patrol straży miejskiej prowadzący w tym rejonie poszukiwania. Na miejscu okazało się, że to właśnie poszukiwana 86-latka. Staruszka tłumaczyła, że chciała odwiedzić koleżankę, ale się zgubiła. Strażnicy odwieźli kobietę do miejsca zamieszkania przy ulicy Różyckiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group