Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 17176
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Strażnicy miejscy odnaleźli zaginione dzieci

Czwartek, 5 marca 2015, 7:56
Aktualizacja: 8:02
Autor: Angela
Jelenia Góra: Strażnicy miejscy odnaleźli zaginione dzieci
Fot. SM
Dziewczynki w wieku 8 i 9 lat oddaliły się od rodziców i zgubiły się w mieście. Całe i zdrowe zostały odnalezione przy skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego i ul. 1 Maja. Ustalenie ich miejsca pobytu zajęło jeleniogórskim strażnikom miejskim niespełna 40 minut.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18.00. Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał informację, że w okolicach Placu Ratuszowego rodzice stracili z oczu dwoje swoich dzieci. W akcji poszukiwawczej wzięły udział patrole straży miejskiej i policji. Strażnicy sprawdzali wszystkie ulice w centrum miasta. W akcji wykorzystano również monitoring miejski.

- Przy skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego i ul. 1 Maja strażnicy zauważyli kobietę i dwoje dzieci. Okazało się, że to poszukiwane dziewczynki. Przypadkowa kobieta zaopiekowała się dziećmi i próbowała odnaleźć ich rodziców w okolicznych sklepach. Dziewczynki zostały przekazane patrolowi policji, a następnie rodzicom – informuje Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
963
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
33%
Nie mam zdania
17%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co zmieni polska bomba atomowa?
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Aktualności
Ruszyły Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia
 
Aktualności
Spotkanie pełne wspomnień o Jerzym Szmajdzińskim
 
Jelonka wczoraj
Złote rogi nad Kotliną
 
Pogoda
W weekend ponad 20 na plusie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group