Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 4402
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stosunki Polsko – Żydowskie

Wiadomości: Polska
Piątek, 10 lipca 2015, 14:06
Aktualizacja: 14:23
Autor: MT
Bardzo ciekawy program z udziałem Grzegorza Brauna i Szewacha Weissa w programie RingTV na temat stosunków polsko–żydowskich. Przypomnijmy: Amerykańscy Żydzi chcą od Polski odszkodowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~racjonalista 10-07-2015 22:26
Weiss starał się być za wszeką cenę fajny, każdemu się przypodobać ale nic konkretnego nie powiedzieć. Braun przeciwnie, chciał rozmawiać o konkretach. Z wielkim trudem udało mu się wyciągnać, że w ogóle jakieś roszczenia istnieją. Według mnie na tym polega przyjęta strategia, temat ma nie istnieć w mediach a jeśli już to jako teoria spiskowa. ( Kilka tygodni temu w tokfm, w audycji Lewickiej, roszczenia ż...owskie zostały dosłownie zaliczone do teorii spiskowych ) Cała ta sprawa ma zostać załatwiona zakulisowo a gdy już dojdzie do przelania na ich konta 65 mld w prasie ukaże się zdawkowa notka i sprawa zostanie zamknięta. Zakulisowe działanie jest dla nich typowe. Wystarczy przypomnieć jak została załatwiona sprawa uboju rytualnego.
~Ann 10-07-2015 23:11
Zgadzam się z wypowiedzią racjonalisty całkowicie. Weiss nie odpowiedział na wiele pytań jak np. o jego zdanie na temat filmu "Pokłosie" albo jakie ma dla niego znaczenie Talmud.
~goj 12-07-2015 19:57
Szewach Weiss nie odpowiedział na ani jedno pytania Brauna, tylko wciąż zalecał "dialog", czyli w ten sposób stanął po stronie absurdalnych żądań i roszczeń żydów. to ich znana metoda, dużo paplać i nic nie powiedzieć, nie zająć żadnego stanowiska. nam żydzi nie są potrzebni do szczęścia i wisi mi to, za kogo oni nas uważają. nie chcę mieć z nim NIC wspólnego. śmiem sądzić, że podobnie myśli olbrzymia większość Polaków!
~babcia z kresów 13-07-2015 0:11
Żądanie od Polski kontrybucji za najazd hitlerowski to wyjątkowa bezczelność, czyli hucpa! Słowo hucpa ma hebrajski rodowód i wszystko jasne. No tacy są - złoty cielec na ołtarzu.
~michałł 13-07-2015 11:03
Braun udaje ze jest Polski a nie ruszył spraw dobitnie a robi to tak aby Polacy sie nabrali jaki on to Polski jednym slowem żyd ż...owi oka nie wykole,zbliżają się wybory oddzielcie Michnikowski konkol od ziarna
~racjonalista 13-07-2015 11:19
Żydzi rozumują w taki sposób. Jeśli obywatel Polski, z pochodzenia Żyd, pozostawi majątek i nie będzie miał spadkobierców to jego majątek odlatuje do Izraela. Takie postępowanie jest niezgodne z polskim prawem ponieważ według prawa jest tak, że jeśli obywatel Polski / nieważne jakiego pochodzenia / nie posiada spadkobierców to jego majątek przchodzi na własność państwa Polskiego a nie jakiegoś innego. Żydzi chcą aby Polska zmieniła prawo tzn. ma być jakaś klauzula, która traktuje Żydów inaczej niż innych obywateli. Gdyby nie istniały niezależne media to w ogóle byśmy nie wiedzieli, że takie starania są podejmowane.
~dwunoga 13-07-2015 14:05
ż...om należy się potępienie za stworzenie chrześcijaństwa i teraźniejszą czarną zarazę w Polsce.
~AD966 13-07-2015 18:02
dwunoga...walnij się w swój łeb.
~ 14-07-2015 12:20
Żydzi powinii na świecie podatek emigracyjny w Polsce też za kilkuset letni pobyt powinno się ich lichwiarsko podłączyć co ciekawe w Oświęcimiu zarabia się kasę na pomordowanych po to są te muzea dla kasy
~nel 14-07-2015 13:56
Khazarowie nienawidzą Polski i Polaków. Oczekiwali, że po 1918 roku na terenach polskich powstanie Judeopolonia. Polska jako niepodległy byt państwowy nie mieściła im się w pejsatych łbach. Od końca XIXw. do 1939 roku lamentowali jako tym krzywda się dzieje im we wschodniej Europie. Ponad 250 razy w amerykańskich gazetach ukazały się w tym czasie informacje o przygotowaniach do zagłady 6 mln. żydów, o pogromach, prześladowaniach itd. W 1918 roku Kongres amerykański przysłał nawet do Polski specjalną Komisję do zbadania losu żydów w II Rzeczyspospolitej. Raport Komisji określił ż...owskie pomówienia jako stek bredni.
~ 14-07-2015 14:47
Jest antysemityzm a u Żydów także antypolonizm
~ 14-07-2015 15:51
Dla mnie sprawa prosta : żydów won z Polski, a z Izraela won Polaków do Polski. I od razu stosunki się poprawią.
~nel 14-07-2015 17:29
Problem z żydami jest dość skomplikowany. To nie prawdziwi żydzi są sprawcami całego zła tego świata. To nie pejsaci potomkowie semickich faryzeuszy poprzez kontrolę pieniądza są dziś władcami świata, panami wojny i pokoju, autorami nędzy, biedy i niesprawiedliwości w każdym zakątku świata. Prawdziwymi "bohaterami" tego stanu rzeczy są Chazarowie /Khazarowie/, aszkenazyjczycy. To potomkowie mongolsko-azjatyckich plemion żyjących pomiędzy Krymem i terenami daleko sięgającymi na północ i wschód od morza Kaspijskiego. Jako bandyci kontrolowali Jedwabny Szlak i łupili na nim kupców. Judaizm przyjęli dopiero w VIII wieku. I nigdy żaden z nich nie był nigdy w Ziemi Świętej. Poza religią nie mają z żydami nic wspólnego, poza żądzą złota i władzy. To żydzi o niesemickich rysach. Znacie takich?
~... 15-07-2015 11:35
Komuniści uznali ich, albo raczej struktury, które oni tworzą, za zagrożenie dla państwa. Jaruzelski osobiście podpisywał dymisje wojskowych z powodu ich pochodzenia ż...owskiego. Uznano, że armia nie może im zaufać.
~Boss 17-07-2015 17:30
Moje zdanie na temat żydów to jedno stwierdzenie będące faktem i jedno pytanie zacznę od faktu- żydów w ciągu ostatniego tysiąclecia wypędzano z różnych krajów ponad 40 razy ,teraz pytanie -dlaczego? tyle w temacie dziękuję
~@boss 17-07-2015 20:23
Podobno dlatego, że nie asymilują się. Niektórzy oczywiście tak ale w większości pozostają odrębną grupą narodową. Drugim powodem może być to, że ich prawo i kultura oparta jest ściśle na Torze i Talmudzie a tam jest jasno powiedziane, że stworzenia żywe dzielą się na ludzi i gojów. Ludźmi są według Talmudu tylko oni / nie znam Talmudu. Opieram się na informacjach zaczerpniętych z sieci/. Jest wiele innych zasad i nauk płynących z Talmudu, które sprawiają, że uważają się za tzw. "naród wybrany" i nie chcą w pełni się asymilować. Kolejny powód z którego są nielubiani podobno jest taki, że tworzą państwa w państwie. Podobno przejmują kontrolę nad instytucjami np. bankami, gazetami i sprawiają aby ich faworyzowały kosztem społeczeństwa.
~ 14-08-2015 11:47
A może po prostu zazdrościmy im ,że są mądrzy ,pracowici ,dbają o swoje rodziny i ich dobrobyt.Prawdziwy Żyd jak ,opowiadała moja babcia jeszcze przed wojna , brał maszynę do szycia i o 4,00 rano szedł po wsiach zarobić kaskę dla żony i dzieci.Nasi Polscy gospodarze balowali w przydrożnej knajpce ,a ich żony nienawidziły żonki ż...owskiego sąsiada ,bo maiła ładna sukienkę ,a jej dzieci nie biegały boso.Żyd ,który miał sklep we wsi dawał Polakom na tzw.,, zeszyt''W biedzie większość we wsi z tego korzystała Nie zdażyło się,aby Żyd oszukał kogos nawet o gram masła Skąd więc ta nienawiść wobec ludzi ,którzy tyle złego wycierpieli od wspaniałych i prawych chrzescijan?Żydzi dostali kawałek pustyni i stworzyli tam życie ,nawodnili pola ,zbudowali miasta Czy to o nich zle świadczy?Szacunek!!!
~ 5-11-2015 17:53
Zyd nie pracowac ciezko, ale robic tak by byc w bisnes i miec ineres. Interes? Tak interres - skubac innych i miec duzio. Zyd nie lubiec ciezko pracowac. Zyd w oczy patrzec a kolo dupy robic.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group