Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6265
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stop dla niewidocznego znaku

Wtorek, 26 lipca 2016, 9:08
Aktualizacja: Środa, 27 lipca 2016, 8:08
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Stop dla niewidocznego znaku
Fot. Czytelnik
– Przy ulicy Mickiewicza, przy wyjeździe w Aleję Wojska Polskiego, stoi znak stop, który jest zasłonięty drzewem – informuje nasz Czytelnik, który prosi o interwencję w tej sprawie. Zgłosiliśmy sprawę do dyrekcji Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze i usłyszeliśmy, że sprawa zostanie sprawdzona. Ale czy załatwiona?

- Jadąc z góry ulicą Mickiewicza dojeżdżamy do ulicy Wojska Polskiego, gdzie znak STOP jest niewidoczny dla osób, które skręcają w lewo, bo stoi za drzewem – informuje Czytelnik. - Wydaję mi się, że tak ważny znak powinien być dobrze widoczny, dlatego służby odpowiedzialne za znaki drogowe powinny albo przestawić znak, albo to drzewo wyciąć – pisze jeleniogórzanin.

Czesław Wandzel, dyrektor MZDiM zapewnia, że wyśle na miejsce pracowników, którzy sprawdzą czy Czytelnik ma rację. – Jeśli znak rzeczywiście nie jest widoczny, to zastanowimy się jak go inaczej ustawić – mówi Czesław Wandzel. – Niestety, nie zawsze jest możliwość takiego ustawienia znaku, by był on na wprost oczu kierujących, bo przecież nie możemy powycinać wszystkich drzew – dodaje szef zarządu dróg i mostów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group