Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 7023
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stłuczka na niebezpiecznym odcinku

Wtorek, 19 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Stłuczka na niebezpiecznym odcinku
Fot. Arkadiusz Piekarz
Do kolizji minibusa jednej z firm transportowych z oplem corsą doszło w poniedziałek wieczorem na rogu ulic Świętojańskiej i Złotniczej.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nie stało się nic groźnego. W busie stłukł się reflektor, w samochodzie osobowym – wgniecony został zderzak. Przyczyną kolizji była nieuwaga jednego z kierowców.

Policja mimo wszystko przypomina, że cały ten odcinek jest niebezpieczny i o wypadek nietrudno. – Skoro takie stłuczki zdarzają się wieczorem, kiedy jest mały ruch, w ciągu dnia ryzyko znacznie wzrasta – mówią funkcjonariusze.

A będzie jeszcze gorzej, kiedy to właśnie tam, z powodu remontu nawierzchni Podwala, przeniesie się niemal cały ruch ze śródmieścia Jeleniej Góry. Jak powiedział Czesław Wandzel, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, ekipy remontowe pojawią się jeszcze we wrześniu, a modernizacja jednego z najważniejszych i najbardziej uczęszczanych traktów w mieście potrwa co najmniej do listopada.

Wytyczone zostaną objazdy: głównie przez ulicę Sobieskiego i obwodnicę, oraz przez ulicę Wojska Polskiego, Wincentego Pola, Złotniczą, Drzymały i Osiedle Robotnicze (pod wiaduktami kolejowymi).
Wówczas natężenie ruchu w miejscu, w którym doszło do stłuczki, znacznie wzrośnie. Kierowcy powinni o tym pamiętać już dziś.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group