Niedziela, 12 lipca
Imieniny: Weroniki, Jana
Czytających: 1551
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stłuczka na niebezpiecznym odcinku

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 19 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Arkadiusz Piekarz
Do kolizji minibusa jednej z firm transportowych z oplem corsą doszło w poniedziałek wieczorem na rogu ulic Świętojańskiej i Złotniczej.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nie stało się nic groźnego. W busie stłukł się reflektor, w samochodzie osobowym – wgniecony został zderzak. Przyczyną kolizji była nieuwaga jednego z kierowców.

Policja mimo wszystko przypomina, że cały ten odcinek jest niebezpieczny i o wypadek nietrudno. – Skoro takie stłuczki zdarzają się wieczorem, kiedy jest mały ruch, w ciągu dnia ryzyko znacznie wzrasta – mówią funkcjonariusze.

A będzie jeszcze gorzej, kiedy to właśnie tam, z powodu remontu nawierzchni Podwala, przeniesie się niemal cały ruch ze śródmieścia Jeleniej Góry. Jak powiedział Czesław Wandzel, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, ekipy remontowe pojawią się jeszcze we wrześniu, a modernizacja jednego z najważniejszych i najbardziej uczęszczanych traktów w mieście potrwa co najmniej do listopada.

Wytyczone zostaną objazdy: głównie przez ulicę Sobieskiego i obwodnicę, oraz przez ulicę Wojska Polskiego, Wincentego Pola, Złotniczą, Drzymały i Osiedle Robotnicze (pod wiaduktami kolejowymi).
Wówczas natężenie ruchu w miejscu, w którym doszło do stłuczki, znacznie wzrośnie. Kierowcy powinni o tym pamiętać już dziś.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~młody 19-09-2006 8:35
panie inspektorze ptak co pan tak tam ogłada?
~młody 19-09-2006 9:44
Gąsior i co tam zobaczyłeś ?
~qba 19-09-2006 11:51
na skrzyzowaniu rozyckiego/al. jana pawła była wczoraj lepsza stłuczka ;)
~Yanec_BW 19-09-2006 19:59
Jeśli mowa juz o samych stłuczkach to wina leży po stronie kierowców, gdyż jeżdżą brawurowo i niezgodnie z przepisami ruchu drogowego!!! Powinni zaostrzyć egzaminy na prawo jazdy to by nie było takich sytuacji, jak tam na skrzyzowaniu ulic Świętojańskiej i Złotniczej.
~gosiek 19-09-2006 21:40
dlaczego kieriowcy krychy sa tak nieuuwazni???? az strach z nimi jezdzic jak sie slyszy o tych ich wypadkach. ja mam tam znajomego i wiem jak jezdzi zeby zdazyc na czas ale odkad tam pracuje nie mial jeszcze zadnego wypadku:) i oby tak dalej pozdrawiam
~predator 20-09-2006 15:47
Gasior jak zwykle bez czapki!!!!!!!! a naczelnik w ukryciu?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group