• Sobota, 24 sierpnia 2019
  • Godz. 22:39
  • Imieniny: Bartłomieja, Bartosza, Haliny, Jerzego
  • Czytających: 5866
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Stłuczka autobusu „Krychy” przed Wrocławiem

Wiadomości: DOLNY ŚLĄSK
Wtorek, 7 czerwca 2011, 8:18
Aktualizacja: 8:19
Autor: Agrafka
Dziś przed godz. 8 na rogatkach Wrocławia doszło do zderzenia kursowego jeleniogórskiego autobusu firmy przewozowej „Krycha” z innym pojazdem.

Na szczęście – wskutek zderzenia – nikomu nic się nie stało. Pasażerowie kursu Jelenia Góra - Wrocław opuścili autobus i udali się do celu podróży innymi środkami komunikacji. Nie są znane przyczyny tego zdarzenia drogowego. Ustali je policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz

~xxx 7-06-2011 8:37
cztery razy w tygodniu jestem we Wrocku i często mam okazje spotkać się z kierowcami krych i to co oni nieraz wyprawiają to się w głowie nie mieści dziwie się że ktoś chce z nimi jeszcze jeździć
~:-( 7-06-2011 8:51
Krycha jeździ jak jeździ, a jeleniogórski PKS kosztuje już 26 zł. Inni przewoźnicy na trasie Wrocław-J.G. mają tańsze bilety, ale za to godziny mało komu pasujące.
~Benek 7-06-2011 8:51
Jak kierowca zostaje wywalony z PKS-u czy z MZK, to zatrudnienie znajduje u KRYCHY. Na efekty nie trzeba długo czekać.
rymcycymcy 7-06-2011 9:02
Rondo ! ...tylko rondo może to rozwiązać ;)
~ 7-06-2011 9:04
KIEROWCY BUSÓW CZĘSTO JEŻDŻĄ JAK Wariaci. Nie raz jechałem więc wiem. Najlepiej jechać PKS-em napewno bezpieczniej. Wydaje mi się , właściciele tego typu firm przewozowych powinni najpierw porządnie przeszkolić swoich kierowców a potem puszczać ich w trasy z ludźmi!!
~ANDRZEJ 7-06-2011 9:09
WSZYSTKO PRAWDA JEZDZA JAK WARJACI
~wow 7-06-2011 9:50
i znowu krycha a może zmięcie nazwę na np. tadziki to od razu nie będzie wypadków hehe ale coś w tym jest też jechał z jakimś mówiąc "ładnie" czubem zaiwaniał jak wystraszony struś:) A tak z innej beczki od 1 czerwca do wrocka też bilety zdrożały!!!
~sss 7-06-2011 9:55
jak się nie podoba to z z buta
~mały autobus 7-06-2011 10:18
Oni tak szybko zap...............ją bo im od biletu płacą jak 3x do wrocławia to i w kieszeni więcej. Np. jedzie dwie osoby to ma 10% od biletów to chłop sfrustrowany no i głodny na hamburgera nie zarobi a tam w domu żona dzieci!!!
~hymek 7-06-2011 10:22
Rymcycymcy: dobre :P. A ja dodam od siebie: Krysiu, kadetem teraz :D
~kmam 7-06-2011 10:35
"opuścili autobus i udali się do celu podróży"... piechotą :) bo tak zostało przeze mnie zrozumiane wyrażenie "innymi środkami komunikacji".
~ja... 7-06-2011 12:21
jechałem dzisiaj tym autobusem to była zwykła stłuczka jakich wiele na drogach wina nie jest tylko kierowcy autobusu i nie jechał szybko bo o tej porze we wrocku nie da sie szybko jeździć
~kierobus 7-06-2011 13:00
jak wszystko jest dobrze to kierowca dobry itp... ale jak cos sie stanie to jes najgorszy ludzie kirowca autobusu tez czlowiek tez go glowa morze bolec zly dzien miec jakies proglemy zazwyczaj jes tak ze pasazer napierw zdenerwoje kieowce tym a czego bilet drogi a czego tak dlugo jedziemy a z ktorej strony bedzie slonce swiecilo siedzenia nie wygodne a zazimno za goraca i potem chca usias wygodnie i zeby kierowca ich bezpiecznie zawiuz do celu to jes metalnosc ludzi bo oni placa to wymagaja a jak kieroca sie zle odezwie to pasazer mowi ja znam panskiego prezesa pan juz jutro nie pracuje ludzie to bydlo i dzicz im to jaki syf zostawiaja po sobie to glowa boli a kierowca to taki zawod ze czwila nie uwagi i morze miec na sumienu duzo ofiar wiec troche wyrozumialosci dla tych ludzi
~informacja 7-06-2011 14:02
Informacja. Już wkrótce pojawi się nowy, komkurencyjny przewoźnik na trasie Jelenia Góra - Wrocław. Cena biletu: 20 zł, środek transportu: wygodne, klimatyzowane autobusy wysokopokładowe marki Bova, Neoplan, Mercedes, Iveco. Celem jest stworzenie taniego i wygodnego dojazdu do stolicy Dolnego Śląska dla mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej, ktorym nie odpowiadają za wysokie, kartelowe ceny ustalone w porozumieniu przez firmy PKS "Tour" i "Krycha". Prosimy o śledzenie informacji!
~Pasażer 7-06-2011 14:13
Dobra informacja z 14:02. Wczoraj jechałem PKS-em z Wrocławia - wyjazd 14.15. Upał jak diabli, podjezdza autobus gorąco!!!, choć autobus klimatyzowany. Jaśnie Pan Kierowca oszczędza, klimatyzację włączył minimalnie po ruszeniu i przed Jelenią już ją wyłączył. Przydałaby się prawdziwa konkurencja...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group