Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 12756
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jawor: "Stempel" wygrał w Jaworze

Wtorek, 28 marca 2017, 23:38
Aktualizacja: 23:41
Autor: MDvR
Jawor: "Stempel" wygrał w Jaworze
Fot. użyczone
W minioną sobotę, 25 marca miała miejsce IV Jaworska Gala Sportów Walki. Odbyło się dziewięć walk na zasadach K–1 i jedna na zasadach MMA. W ostatnich dwóch pojedynkach kickboxingu walczono o Zawodowe Pasy WKN–u.

Sędzią ringowym był Mariusz Ligiżyński i Mirosław Jaworski. Galę rozpoczął pokazowy pojedynek najmłodszych fighterów: Kacper Szajkowski (Shido-Team Jelenia Góra) i Hubert Moczulski (Malinowski-Team Żagań). W jednej z walk wystąpił jeleniogórzanin Kacper „Stempel” Stemplewski, który zmierzył się z zawodnikiem miejscowego klubu Vorenu Jawor Patrykiem Dychtanowskim. Pojedynek PRO-AM na dystansie trzech rund nie należał do łatwych. Różnica wzrostu nie pozwoliła Kacprowi skutecznie realizować założonego planu. Dopiero ostatnia runda (według sędziów) zadecydowała o zwycięstwie naszego zawodnika.

- Podziękowanie dla narożnika „Stempla” Mateusza Kaczmarczyka i Krzyśka Franczaka, jak i kibiców. Kolejny start naszych zawodników już w kwietniu na Mistrzostwach Polski low-kick PZKB w Nowym Targu oraz na Gali Extreme Energy Time w Legnicy, gdzie w jednych z walk wystąpi jeleniogórzanin Robert „Jesioł” Jesiołowski - mówi Mariusz Ligiżyński z Shido Team Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
592
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Inne wydarzenia
Moc emocji i atrakcji, na liście startowej jest już blisko 50 uczestników
 
Aktualności
Zaproszenie na Festiwal Światła w Cieplicach
 
Aktualności
W sobotę otwarcie kawiarni na Zabobrzu
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group