Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 5449
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Start! Wszystko zależy od Ciebie

Wtorek, 16 maja 2017, 7:09
Autor: JKK
Jelenia Góra: Start! Wszystko  zależy od Ciebie
Fot. Archiwum
Julka, Karolina i Kaja – to nasze imiona. Jesteśmy uczennicami ZSO nr 1 w Jeleniej Górze imienia Stefana Żeromskiego. Nasz projekt w formie reklamy społecznej jest realizowany dzięki platformie Zwolnieni z Teorii. Mamy na celu pokazanie młodzieży z Jeleniej Góry i okolic, że fakt, iż mieszkamy w małym mieście i jesteśmy stosunkowo młodzi nie znaczy, że nie możemy się rozwijać. Wręcz przeciwnie – o swojej przyszłości musimy zacząć myśleć już teraz.

Wszystko zaczęło się na początku marca i od tej pory idziemy pełną parą! W niedużych odstępach czasowych publikujemy wywiady z osobami, które mimo młodego wieku, mają na swoim koncie niejeden sukces. Na nasze pierwsze nagranie zaprosiliśmy Julię Janulewicz - lifestylową blogerkę z tzw. “Żeroma”. Jej stylizacje pojawiły się w magazynie “Glamour”, a oprócz tego kocha zwierzęta i wspiera je działając charytatywnie.

Spotkaliśmy się również z Adrianem, który przedstawi (bo wywiad dopiero się ukaże) nam techniki niestereotypowego myślenia. Natomiast Kornelia Rataj - projektantka, absolwentka wspomnianego liceum i szkoły modowej naprawdę nas zmotywowała do działania. Pokazała, że jeśli coś naprawdę kochamy i mamy pasję - możemy osiągnąć wszystko. Igor Dobrowolski - artysta z Jeleniej Góry opowiedział nam trochę o tym mieście i samorozwoju.

Dzięki projektowi my same zaczęłyśmy się rozwijać, a w minioną środę zorganizowałyśmy Kiermasz na jego rzecz. Zebrałyśmy całkiem pokaźną sumę, a co więcej, zainteresowałyśmy jeszcze więcej młodzieży. A co dalej? Przed nami duża porcja artykułów, wywiadów i rozwoju. Zapraszamy na Facebooka, Instagrama i YouTube - “Start! Wszystko zależy od Ciebie”

FILM PROMUJĄCY PROJEKT:

&feature=youtu.be

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/projektstart/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/startjgora/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC3mWy3SOwNLP_goRCZlPuNQ

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
775
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group