Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2463
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Start Jeleniogórskiej Ligi Futsalu już blisko!

Piątek, 7 listopada 2008, 22:57
Aktualizacja: Sobota, 8 listopada 2008, 12:30
Autor: JORDAN
W piątek 7 listopada o godzinie 18:30 w biurze MKS Karkonosze przy ul. Złotniczej 12, odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek o mistrzostwo Jeleniogórskiej Ligi Futsalu.

Biuro MKS Karkonosze zostało oblężone przez licznie zgromadzonych chętnych, którzy chcieli się dowiedzieć, jak wyglądać będzie tegoroczna edycja piłki halowej. Na wstępie zaznaczono, że gdyby nie współorganizator, którym są Karkonosze JLF najprawdopodobniej nie ruszyłaby wcale. Podobnie jak rok temu rozgrywki składać się będą z I i II Ligi. W I lidze zagra nie 10, a 12 zespołów. Będą to: Kry-Cha Bus, Pizzeria Carlitos, Kolegium Karkonoskie, Lambert Auto-Komis, Jeżów Sudecki, JSS Gwardia, Batter Pol/Top Film, Akademia Ekonomiczna, Restauracja u Ducha Gór, KS Chojnik oraz Pub Gol, KKS Juniorzy I.

Pub Gol mimo zeszłorocznego spadku do II Ligi po przegranych barażach z Chojnikiem z powodu dużej ilości chętnych włączony został do I ligi. Natomiast KKS Juniorzy I jako jeden z chętnych do gry w klasie wyższej został automatycznie przeniesiony do tejże klasy.

II Liga składać się będzie z 13 zespołów. Będą to: Straż Pożarna, Podgórzyn, Piechowica, KKS, White Stars, Bobry Wojanów, C.O. Cumbers, Eltel, Gimnazjum, Go Sport, Energia-Pro, Max, Dywanówka. Zmagania pierwszoligowców, rozpoczną się najprawdopodobniej 17 listopada o godzinie 18.30. Tydzień później do walki ruszą drugoligowcy, których mecze rozgrywane będą w niedziele.

Wpisowe wynosi 500 zł. Innowacją będą kary finansowe, które nakładane będą na graczy, którzy otrzymają czerwoną kartkę i na zespoły oddające mecze walkowerami. Niebawem opracowany zostanie terminarz oraz regulamin rozgrywek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group