Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 6312
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Starosta nagrodził

Niedziela, 6 października 2019, 8:22
Aktualizacja: Środa, 9 października 2019, 8:22
Autor: WAC
Powiat: Starosta nagrodził
Fot. Starostwo Powiatowe
Wręczenie Nagród Starosty Jeleniogórskiego „Liczyrzepy 2019” były głównym akcentem XXII Spotkań Karkonoskich. Impreza odbyła się w miniony piątek (4.10) w Pałacu na Wodzie w Staniszowie.

Odznaczeni zostali w siedmiu kategoriach najlepsi i najbardziej zasłużeni dla rozwoju turystyki i regionu, w kategoriach: najlepszy obiekt hotelarsko-turystyczny, najefektywniejsza promocja, najlepsza promocja regionu, najlepszy produkt turystyczny, za całokształt działalności, za kreatywność służącą budowaniu atrakcyjnego wizerunku gminy przyjaznej turystyce w powiecie jeleniogórskim.

W tym roku Liczyrzepy otrzymali: Zamek Karpniki • Schloss Fischbach - „Najlepszy Obiekt Hotelarsko-Turystyczny”, Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach za Festiwal Zespołów Ludowych i Folklorystycznych – „Najefektywniejsza Promocja”, ✔️ MOKSiAL w Szklarskiej Porębie za Letni Festwal Sztuki ArtSkwer - „Najlepszy Produkt Turystyczny”, Dolnośląski Zespół Szkół w Karpaczu - „Promocja Regionu”, Edward Dudek - „Za kreatywność Służącą Budowaniu Atrakcyjnego Wizerunku Gminy Przyjaznej Turystyce”, Bernard Utrata - „Całokształt Działalności na rzecz Turystyki”. Nagroda Specjalna za wkład pracy na rzecz regionu jeleniogórskiego trafiła do Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra. Nagrody wręczyli laureatom starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski, przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego Eugeniusz Kleśta i dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Wiesław Dzierzba.

Od wielu lat, prezentowana charakterystyka działalności laureatów pokazuje, że powiat nasz aktywnie walczy o jak najwyższe miejsce w zestawieniu polskich regionów o turystycznym charakterze – mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Jego mieszkańcom zaś nie brakuje kreatywności, profesjonalności i innowacyjności w najważniejszym obszarze jego rozwoju czyli turystyce. Laureatom gratulujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

11
65%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
5
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group