Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2940
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stadion nadal niedostępny

Piątek, 1 maja 2020, 14:06
Aktualizacja: Niedziela, 3 maja 2020, 15:33
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Stadion nadal niedostępny
Fot. Tomek Raczyński (archiwum)
Decyzją rządu, od 4 maja na otwarte przestrzenie mogą wrócić sportowcy, jednak w Jeleniej Górze kluby sportowe będą musiały dłużej poczekać.

Od 4 maja otwarte będą boiska i miejsca do uprawiania sportu na otwartej przestrzeni - w tym korty tenisowe, gdzie grają 2 lub 4 osoby, orliki i boiska, gdzie będzie mogło przebywać nie więcej niż 6 osób - informowaliśmy 25 kwietnia.

Jak się okazuje, nie wszystkie obiekty będą gotowe na przyjęcie sportowców. Z naszych informacji wynika, że od poniedziałku prawdopodobnie będzie można korzystać z części kortów tenisowych przy ul. Sudeckiej. Obiektem zarządza Międzyszkolny Ośrodek Sportu, który stanął na wysokości zadania.

MKS Karkonosze (piłka nożna i piłka ręczna) również był gotowy podjąć treningi grup młodzieżowych i seniorskich, jednak spółka Termy Cieplickie, która zarządza stadionem przy ul. Złotniczej 12, nie będzie jeszcze gotowa na udostępnienie obiektu.

W poniedziałek miasto wystąpi do Sanepidu o szczegółowe informacje na jakich zasadach można udostępniać obiekt. Po odpowiedzi podjęte zostana decyzję - powiedział Zbigniew Rzońca, rzecznik Term Cieplickich.

Od kilku dni nie odpowiedział nam Cezariusz Wiklik, rzecznik Urzędu Miasta - w sprawie pozostałych obiektów (np. orlików).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
4
31%
Smuci
7
54%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1171
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group