Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 7085
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Środa z funduszami już jutro

Wtorek, 31 maja 2016, 13:41
Aktualizacja: 14:00
Autor: agrzywacz
Jelenia Góra: Środa z funduszami  już jutro
Fot. –
Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami". Jutrzejsze (01.06) spotkanie będzie dotyczyło dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014–2020 dla organizacji pozarządowych. – Do udziału zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska. Udział jest bezpłatny – informują organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się w Jeleniej Górze w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Plac Ratuszowy 32/32a) w godzinach 10.00-13.00. Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania dotacji przez organizacje pozarządowe z województwa dolnośląskiego. Pracownicy PIFE omówią założenia wsparcia, przewidzianego zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak również programów krajowych.

Spotkania odbędą się także:
- we Wrocławiu: w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, sala konferencyjna nr 122 na I piętrze). Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 94 50.
- w Wałbrzychu: w siedzibie Urzędu Miejskiego (pl. Magistracki 1, sala 26, II piętro). Zgłoszenia na spotkanie w Wałbrzychu należy przesyłać na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 74 66 55 173.
- w Legnicy: w siedzibie Letia Business Center (ul. Rycerska 24, sala FEBE). Zgłoszenia na spotkanie w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 81.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. - Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji - apelują organizatorzy.

Szczegółowe informacje na temat spotkań są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group