Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 14 października
Imieniny: Bernarda, Dominika
Czytających: 11188
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Spotkanie z J. Szczyżowskim, autorem górskich kryminałów

Czwartek, 10 kwietnia 2025, 6:52
Autor: red
Szklarska Poręba: Spotkanie z J. Szczyżowskim, autorem górskich kryminałów
W Szklarskiej Porębie będzie można spotkać się z Jarosławem Szczyżowskim, autorem powieści "Błędne łąki" oraz "Obserwatorium". Akcja pierwszej z nich dzieje się w Górach Izerskich a drugiej w Karkonoszach.

Data: 11.04. (piątek) godz. 18.

Miejsce: Szklarska Poręba, 4 Peron.

Właśnie ukazała się najnowsza książka Jarosława Szczyżowskiego „Błędne Łąki” . Akcja toczy się nieopodal Szklarskiej Poręby, w Górach Izerskich.

Podczas pobytu w Górach Izerskich dwoje studentów etnologii znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później Aleks Lipski, dziennikarz z Wrocławia, wyrusza do Chatki Górzystów i próbuje rozwikłać zagadkę, której nie udało się rozwiązać policji. Na miejscu spotyka Kaśkę, detektywkę amatorkę i popularną youtuberkę, której irytująca dociekliwość może okazać się niezastąpiona.

Jarosław Szczyżowski, miłośnik Sudetów i doświadczony przewodnik, autor bestsellerowego, rozgrywającego się na Śnieżce „Obserwatorium”, powraca z kolejnym górskim thrillerem "Błędne łąki".

Jego bohaterowie mierzą się z zagadkami, których rozwiązanie wykracza poza granice stawiane przez racjonalny umysł. W mistrzowski sposób oddaje klimat wędrownych szlaków i pokazuje nieznane, tajemnicze i niebezpieczne oblicze polskich gór.

Twoja reakcja na artykuł?

11
69%
Cieszy
1
6%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
1
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
886
Tak, raz
60%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
15%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czego jeszcze nie wiesz o ślubie?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
 
Ciekawe miejsca
Krzywe Baszty W Górach Izerskich – nieludzką ręką utworzone
 
Inwestycje
Rosną McDonaldy
 
Aktualności
Srebrna Lucynka powitana w ratuszu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group