Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 7993
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkania z pasją – dzisiaj Marek Klimowicz

Środa, 31 stycznia 2018, 8:49
Aktualizacja: 9:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Spotkania z pasją – dzisiaj Marek Klimowicz
Fot. użyczone
Pracownicy spółki Termy Cieplickie wracają do serii Spotkań z pasją, które są doskonała okazją na poznanie osób poświęcających się swoim życiowym celom. W środę (31.01) w sali konferencyjnej przy ul. Złotniczej gościem będzie Marek Klimowicz.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach "Spotkań z Pasją". Zaproponujemy Wam możliwość wysłuchania prelekcji ludzi sportu, gór, pasjonatów aktywności. Podzielą się z Wami swoimi przygodami i możliwe, że zmotywują do realizacji własnych marzeń - zachęcają organizatorzy.

W 2017 roku miała miejsce komercyjna wyprawa na Alaskę, której celem było zdobycie najwyższego szczytu Ameryki Północnej Denali, znany również jako McKinley. W zespole zdobywców był Marek Klimowicz, który zagości u nas i opowie o trudach jakie spotkali na swojej drodze, jak wygląda Alaska na wyciągnięcie ręki i dla czego w maju jest zima... - powiedział Grzegorz Leszek.

W poprzednich edycjach gośćmi spotkań byli m.in. Lucyna Kornobys czy Rafał Fronia (obecnie jest w ekipie narodowej wyprawy na K2). Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej nr 10 Parku Sportowego Złotnicza o godz. 20:15 - wejście przez hotel. Wstęp darmowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group