Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 15869
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Spalił się garaż w Kowarach

Piątek, 30 stycznia 2009, 16:53
Aktualizacja: 18:25
Autor: Angela
Farby, oleje, lakiery i inne materiały spłonęły dzisiaj w Kowarach w jednym z garaży w budynku mieszkalnym. Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się jednak uniknąć rozprzestrzenienia ognia. Nie ucierpiał też nikt z mieszkańców nieruchomości.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 13.40 w Kowarach przy ulicy Witosa. O pojawieniu się ognia, strażaków zaalarmował jeden z lokatorów. Przed ich przyjazdem wszyscy mieszkańcy wyszli z budynku.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej: OSP Kowary i Łomnica oraz jeden wóz strażacki z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej JGR 2 i Kowar.

Dzięki temu strażakom udało się szybko ugasić ogień i nie dopuścić do jego rozprzestrzenienia. Mimo łatwopalnych materiałów w garażu skończyło się na niewielkich stratach materialnych. Jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Szczegóły i okoliczności zdarzenia ustali policja

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
496
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Spacer czy bieganie dla 40+ i 50+? Co lepsze dla zdrowia i kondycji?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
Aktualności
Nowe posterunki Policji w Janowicach Wielkich i Podgórzynie już otwarte dla mieszkańców
 
112
Chciał wysadzić ludzi w powietrze!
 
112
Kolizja na Sobieskiego
 
Aktualności
Krzyż Milenijny – od jubileuszu do codziennych spacerów
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group