Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7514
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA REGION: Sojusz Lewicy Demokratycznej zdominował radę powiatu

Wtorek, 23 listopada 2010, 14:25
Aktualizacja: 15:15
Autor: Angela
JELENIA GÓRA REGION: Sojusz Lewicy Demokratycznej zdominował radę powiatu
Fot. TEJO
Siedmiu kandydatów z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, pięciu z Platformy Obywatelskiej, czterech z Prawa i Sprawiedliwości oraz z trzech z komitetu wyborczego Razem dla Regionu, zasiądzie w radzie powiatu przez najbliższe cztery lata. Jakie nazwiska znalazły się na liście zwycięzców wyborów?

Z nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że z Sojuszu Lewicy Demokratycznej do rady powiatu dostali się: wójt Podgórzyna Anna Latto, starosta powiatowy Jacek Włodyga, Jerzy Wroński, strażnik miejski Grzegorz Rybarczyk, były burmistrz Szklarskiej Poręby Arkadiusz Wichniak, Maria Kuczaj i Andrzej Sztando.

Z Platformy Obywatelskiej w radzie powiatu zasiądą: dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Robert Tarsa, Andrzej Kubczyk, Rafał Mazur, Grzegorz Truchanowicz, szef ośrodka kultury w Mysłakowicach oraz Anna Konieczyńska.

Z Prawa i Sprawiedliwości do rady weszli: Jarosław Kotliński, Julian Lachowicz, Eugeniusz Kleśta i Bogusław Chodak. Z komitety wyborczego Razem dla Regionu weszli Anna Zębik, Jolanta Peciak i Zbigniew Jakiel, ustępujący przewodniczący rady powiatu.

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych Państwowa Komisja Wyborcza ma podać jutro.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group