Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 10235
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Świdnicki Krause: Smutny debiut

Środa, 13 kwietnia 2011, 0:12
Aktualizacja: Środa, 13 kwietnia 2011, 13:54
Autor: MDvR
Rajd Świdnicki Krause: Smutny debiut
Fot. użyczone
Załoga rajdowa w składzie Tomasz Zawadzki/Marcin Chmiel w ostatni weekend zadebiutowała w 3 lidze podczas 39 Rajdu Świdnickiego Krause. Cały rajd rozgrywany na trasach Gór Sowich przebiegł w cieniu tragedii – śmierci kierowcy RSMP Sylwestra Olszewskiego.

Na wstępie chciałbym przekazać najbliższej rodzinie Sylwestra najszczersze wyrazy współczucia. Jeśli chodzi natomiast o nasz start, to jechało mi się bardzo dobrze z nowym pilotem Marcinem Chmielem, z którym porozumiewaliśmy się bez większych problemów. Zdobyliśmy 7 punktów za sobotę oraz tylko 3,5 za niedzielę, ale już wiemy że drugi dzień zostanie nam zaliczony jak pełna runda. Jesteśmy w trakcie rozmów oraz poszukiwań potencjalnych firm zainteresowanych sponsoringiem naszej rajdowej załogi. Myślę, że jeśli wszystko się powiedzie wedle planów, to już od połowy bieżącego roku będziemy mogli rywalizować z zawodnikami RPP. Następny nasz wspólny start to najprawdopodobniej 26 Rajd Karkonoski, lecz tak jak już wcześniej wspominałem jesteśmy w trakcie dopinania budżetu więc jakichkolwiek konkretnych informacji na dziś dzień nie jestem w stanie niestety przekazać. Mam nadzieję że już niebawem będę mógł powiedzieć na ten temat nieco więcej – wyznał Tomasz Zawadzki.

Chciałbym złożyć szczere wyrazy współczucia najbliższej rodzinie. Jeśli chodzi o rajd, to mamy zaliczone 2 rundy, a to na plus dla Tomka ponieważ zostanie mu tylko jeden rajd do przejechania w rd3l, po czym będzie mógł już walczyć w Rajdowym Pucharze Polski. Co do współpracy z Tomkiem, to nie mam żadnych zastrzeżeń jechało nam się bardzo dobrze. Czekamy na następny rajd, który mam nadzieje będzie juz wkrótce – dodał Marcin Chmiel.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group