Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 8974
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: SLD bez Wojciecha Chadżego – zrezygnował!

Czwartek, 17 listopada 2016, 7:27
Aktualizacja: Piątek, 18 listopada 2016, 8:07
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: SLD bez Wojciecha Chadżego – zrezygnował!
Fot. Przemek Kaczałko
Wojciech Chadży nie jest już członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Decyzję podjął dwa tygodnie temu, ale powodów nie chce ujawniać i deklaruje dalszą współpracę w ramach koalicji z prezydentem.

- Dwa tygodnie temu złożyłem legitymację. Ta decyzja kosztowała mnie wiele emocji – przyznał Wojciech Chadży zapewniając, że jest to głęboko przemyślana decyzja i ostateczna. - Nie chciałbym tego komentować. To jak w przypadku rozwodów bez orzekania o winie – dodał radny Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

Wojciech Chadży pozostaje jednak w klubie radnych SLD, więc podobnie jak Zbigniew Ładziński, będzie bezpartyjnym członkiem formacji. - Podpisałem umowę koalicyjną swoim imieniem i nazwiskiem – bez oznaczenia organizacyjnego, więc jest to indywidualna sprawa – odpowiada.

- Czy w dalszej perspektywie powstanie w Radzie Miejskiej nowy klub radnych lub przejdzie pan do innego klubu? - zapytaliśmy. - Wszystko jest przed nami. Nie wiem, jak się będzie układała współpraca. Jeśli będzie się układała, to nie przewiduję tego. A co w niedalekiej czy dalszej przyszłości – nie wiem, nie podjąłem decyzji i na razie jestem w tym miejscu, w którym jestem – stwierdził Wojciech Chadży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
416
Tak
11%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group