Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6735
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Śladem Karkonoskiej" – święto jeleniogórskiej KPSW

Czwartek, 2 czerwca 2016, 10:37
Aktualizacja: 10:50
Autor: Tomasz Żylewicz, student KPSW
Jelenia Góra: "Śladem Karkonoskiej" – święto jeleniogórskiej KPSW
Fot. Archiwum
Liczne wydarzenia współorganizowane przez studentów i pracowników Uczelni odbywać się będą przez cały dzień 7 czerwca w Auli Rektoratu i na uczelnianych błoniach.

Impreza skierowana jest do studentów i wykładowców uczelni oraz do młodzieży szkół średnich z naszego regionu, którą chcemy zapoznać z kampusem i realiami studiowania. Będzie okazja do zwiedzenia budynków naszych wydziałów, basenu i hali sportowej.Zapraszamy też do udziału w przygotowanych przez nas wydarzeniach.

Spotkanie rozpoczynamy częścią oficjalną o godz. 10:00 w Auli Rektoratu. W gronie zaproszonych przez Rektora gości znajduje się m.in. Prezydent Miasta Jeleniej Góry – Marcin Zawiła.

W południe impreza przenosi się na teren kampusu. Wśród atrakcji znajdą się: - Zlot Motomaniaków: swoje przybycie zapowiedzieli zarówno właściciele jednośladów jak i samochodów terenowych
- Turniej w grę online CS GO: rozgrywka będzie relacjonowana na żywo, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody - Koncert zwycięzców Ligi Rocka, zespołu Korpis Karmel.

Podczas imprezy będziemy również promowali pomoc poprzez zabawę. W tym celu zaproszona Fundacja „Malwa” zorganizuje akcję charytatywną na rzecz Domu Samotnej Matki w Pobiednej.

Dodatkowo w planie uroczystości znajduje się szereg pomniejszych atrakcji uczelnianych (nagrody Złotych Żaczków dla wykładowców, rywalizacja wydziałów,konkurs wokalny i inne).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group