Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4937
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skleroza starszej pani powodem alarmu służb

Środa, 24 stycznia 2018, 20:01
Aktualizacja: Czwartek, 25 stycznia 2018, 7:20
Autor: WAC
Jelenia Góra: Skleroza starszej pani powodem alarmu służb
Fot. kawonz
Do nietypowej akcji służb ratowniczych doszło dziś (24 stycznia) po południu w jednym z budynków przy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze.

Pierwsze informacje jakie dotarły do służb ratunkowych wskazywały, że w bloku przy ul. Różyckiego może nawet występować zagrożenie terrorystyczne. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że prawda jest o wiele bardziej prozaiczna.

– Okazało się, że starsza pani (92 lata) chcąc przygotować posiłek odkręciła kurek z gazem, po czym zajęła się czymś innymi i zapomniała o ulatniającym się gazie – relacjonuje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej st. asp. Krzysztof Zakrzewski. - Jego zapach wyczuwalny na klatce schodowej zaalarmował lokatorów domu, którzy zadzwonili na straż pożarną i policję. Przed naszym przyjazdem, któryś z nich dostał się jednak do mieszkania staruszki i zakręcił kurek. W tej sytuacji, nasze działania ograniczyły się do przewietrzenia mieszkania i wykonania pomiaru stężenia gazu - informuje rzecznik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group