Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6590
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Skarbówka się sypie – poseł interweniuje

Środa, 17 grudnia 2008, 8:49
Aktualizacja: 8:49
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Skarbówka się sypie – poseł interweniuje
Fot. TEJO
Jeleniogórski urząd skarbowy jest w coraz gorszym stanie technicznym, a jego funkcjonalność była krytykowana od zawsze.

– Wielokrotnie docierały do mnie krytyczne uwagi dotyczące warunków pracy w tym urzędzie – mówi jeleniogórski poseł Marcin Zawiła. – Budynek w którym mieści się Urząd Skarbowy jest obiektem małym, niefunkcjonalnym, zaadaptowanym po hotelu robotniczym. Pomimo wysiłków utworzenia profesjonalnej sali operacyjnej warunki nadal pozostają poniżej oczekiwań klientów a także pracujących tam urzędników. Budynek położony jest przy ruchliwej ulicy. Pękające ściany stanowią zagrożenie dla klientów i pracowników. Bez wątpienia sprawą pierwszorzędową pozostaje konieczność polepszenia warunków pracy.

– Dlatego zwróciłem się do Ministerstwa Skarbu z postulatem zmiany tej sytuacji. W zależności od tego, co odpowie, będę podejmował kolejne kroki. Jeleniogórzanie, zarówno interesanci jak i pracownicy urzędu, nie zasługują na takie warunki – mówi poseł Zawiła.

Światełkiem w tunelu jest fakt, że ostatnio przed placówką zbudowano wjazd dla osób niepełnosprawnych. Powstawał długo i w pocie czoła, ale w końcu jest i czyni urząd skarbowy dostępnym, na przykład, dla ludzi poruszających się na wózkach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group