Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6618
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Siatkarze z Wałbrzycha najlepsi

Sobota, 19 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 27 września 2006, 14:38
Autor: Rafa
Jelenia Góra: Siatkarze z Wałbrzycha najlepsi
Fot. Arkadiusz Piekarz
Siatkarze walczą w lidze światowej. Siatkarki walczą w Grand Prix. To i w Jeleniej Górze zmagają się pod siatką.

W sobotę na basenie przy ulicy Sudeckiej odbyły się Wakacyjne Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej w kategorii open. W szranki stanęło aż 8 ekip.

Ze względu na dużą liczbę chętnych zawodników, zostali oni podzieleni na dwie grupy A i B. Każda drużyna składała się z dwóch osób. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów. Ilość gemów do zdobycia to 21. Taka duża ilość punktów sprawiła, że niektóre spotkania trwały naprawdę długo. Lecz w to piękne sobotnie popołudnie nie zwracało się na to uwagi.

Oprócz siatkarzy z Jeleniej Góry i okolic, stawiła się ekipa z Wałbrzycha. Ze względu na chęć startu w Jeleniej Górze Tomasz Korościuk i Mariusz Wojasiński zrezygnowali z innego rozgrywanego turnieju na Dolnym Śląsku. Wałbrzyszanie podróżują i biorą udział w każdym rozgrywanym turnieju siatkówki plażowej.

Przydały się doświadczenia zebrane na innych „plażach”. To właśnie oni zwyciężyli w dzisiejszym turnieju, Tuż za nimi na podium stanęła para z Janowic. Trzecie miejsce przypadło jeleniogórzanom. Medaliści w nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.

Końcowa tabela zawodów:

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group