• Piątek, 22 listopada 2019
  • Godz. 3:09
  • Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana, Wszemiły
  • Czytających: 3910
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Siatkarskie zmagania pierwszego dnia września

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 4 września 2012, 16:52
Aktualizacja: 17:01
Autor: MDvR
Przy zmiennej pogodzie, na boiskach do piłki siatkowej na basenie MOS–u w Jeleniej Górze odbyły się 1 września piąte zawody (turniej par) w piłce siatkowej amatorów z cyklu .“Karkonosze Cup” 2012 organizowane przez Okręgowe TKKF “Karkonosze” wraz z MOS–em przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

W zawodach wystąpiło 10 dwuosobowych zespołów.

1. ZITTAU TEAM - Łukasz Juszczak, Tomasz Idziak
2. PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
3. CZARNE KONIE – Maciej Cholewiński, Karol Mroczkowski
4. PAULINA & ERNEST– Paulina Łozowska, Ernest Mackało
5. MARCO & WALDEK – Marco Kern, Waldemar Han
6. PIASEK - Tomasz Piasecki, Kamil Prorok
7. TROLL TEAM – Agnieszka Mendelt, Dominika Jaworowska
8. BRACIA – Mariusz Koazak, Krystian Kozak
9. CASINO ROYAL – Bartłomiej Świdziński, Marcin Florkowski
10. JUERK & TOMEK – Jerzy Tabaka, Tomasz Romańczyk

Turniej rozegrano systemem “brazylijskim” grając w meczu dwa sety do 15 punktów oraz ewentualny trzeci set do 11 punktów ( z przewagą 2 punktów).

Wyniki:
JUERK & TOMEK - BRACIA 2 : 0 (15-9; 15-6)
PREZES & JUNIOR - CASINO ROYAL 0 : 2 (11-15; 11-15)
CZARNE KONIE - ZITTAU TEAM 2 : 1 (10-15; 15-8; 11-6)
MARCO & WALDEK – PIASEK 2 : 0 (15-10; 15-10)
TROLL TEAM - CASINO ROYAL 0 : 2 (11-15; 10-15)
PREZES & JUNIOR - PAULINA & ERNEST 2 : 0 (15-12; 15-8)
BRACIA - TROLL TEAM 2 : 0 (16-14; 15-12)
JUERK & TOMEK - CZARNE KONIE 2 : 0 (15-13; 15-11)
MARCO & WALDEK - CASINO ROYAL 1 : 2 (7-15; 15-11; 7-11)
BRACIA - PIASEK 2 : 1 (15-8; 14-16; 11-9)
ZITTAU TEAM - PREZES & JUNIOR 0 : 2 (11-15; 7-15)
MARCO & WALDEK - BRACIA 2 : 0 (15-9; 15-8),
CZARNE KONIE - PREZES & JUNIOR 0 : 2 (8-15; 13-15)

Półfinały
CASINO ROYAL - PREZES & JUNIOR 1 : 2 (15-13; 12-15; 7-11)
JUERK & TOMEK - MARCO & WALDEK 2 : 1 (15-10; 12-15; 11-4)

Mecz o trzecie miejsce
CASINO ROYAL - MARCO & WALDEK 2 : 0 (15-8; 15-11)

Wielki finał
JUERK & TOMEK - PREZES & JUNIOR 2 : 0 (15-9; 15-12)

Tabela końcowa V turnieju
1. (12) JUREK & TOMEK – Jerzy Tabaka, Tomasz Romańczyk
2. (10) PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
3. (8) CASINO ROYAL – Bartłomiej Świdziński, Marcin Florkowski
4. (7) MARCO & WALDEK – Marco Kern, Waldemar Han
5. (6) BRACIA – Mariusz Koazak, Krystian Kozak
CZARNE KONIE – Maciej Cholewiński, Karol Mroczkowski
7. (4 ) PIASEK - Tomasz Piasecki, Kamil Prorok
ZITTAU TEAM - Łukasz Juszczak, Tomasz Idziak
9. (2) TROLL TEAM – Agnieszka Mendelt, Dominika Jaworowska
PAULINA & ERNEST– Paulina Łozowska, Ernest Mackało

Uwaga.
Przy miejscu podano ilość punktów rankingowych zdobytych w czwartym turnieju.

Punkty rankingowe, po pięciu turniejach, zaliczone do cyklu .“Karkonosze Cup” 2012

Wojciech Zaremba 70
Marcin Lara 70
Waldemar Han 56
Piotr Gwizdek 55
Krystian Adamczak 51
Tomasz Piasecki 49
Maciej Cholewiński 45
Tomasz Romańczyk 42
Jerzy Tabaka 42
Paweł Gwizdek 41
Andrzej Konopka 40
Bartłomiej Świdziński 40
Karol Mroczkowski 40
Marcin Florkowski 38
Marco Kern 37
Wojtek Rećko 34
Ernest Mackało 33
Paulina Łozowska 33
Łukasz Szmydyński 27
Marcin Piłat 27
Dominika Jaworowska 27
Tomasz Kafel 26
Piotr Galus 26
Paweł Bojar 24
Bartosz Wojtowicz 24
Mateusz Frąc 20
Kamil Prorok 20
Kazimierz Dembiński 20
Bartłomiej Puszczyk 20
Adrian Złotkowski 18
Grzegorz Sługocki 18
Michał Sługocki 18
Krzysztof Pilawa 16
Piotr Piechota 16
Agnieszka Mendelt 14
Agnieszka Nowocień 14
Piotr Giera 14
Krystian Ligiżyński 12
Konrad Walkowiak 12
Daniel Matusiak 12
Oskar Klimek 12
Patryk Obolewicz 12
Mateusz Kaniewski 12
Maciek Bobyk 10
Karolina Majewska, 10
Jerzy Sarna 10
Kamila Fulara 10
Agnieszka Madej, 10
Jarosław Wilusz 10
Damian Rudy 8
Marek Urbańczyk 8
Michał Mackiewicz 8
Rafał Olszawy 8
Rafał Niesobski 6
Łukasz Niesobski 6
Kuba Cieniawski 6
Kamil Niedziewicz 6
Patryk Grzędziel 6
Piotr Siwka 6
Tomasz Idziak 6
Mariusz Kozak 6
Krystian Kozak 6
Alicja Delestowicz 5
Grzegorz Delestowicz 5
Michał Oblewicz 4
Kamil Orzoł 4
Damian Sokołowski 4
Piotr Gluza 4
Krzysztof Niewęgłowski 4
Paweł Kazisek 4
Elżbieta Strel 4
Roksana Bukaczewska 4
Łukasz Juszczak 4
Mateusz Kałamaniak 4
Jędrzej Huta 2
Kamil Łęcki 2
Rafał Szafrański 2
Paweł Mańka 2

Zwyciężczynią rozgrywek Karkonosze Cup 2012 w kategorii kobiet oraz mistrzem Jeleniej Góry w piłce siatkowej plażowej 2012 została Paulina Łozowska a tytuły wicemistrzowskie zdobyły Dominika Jaworowska, Agnieszka Mendelt oraz Agnieszka Nowocień.

Zwycięzcami rozgrywek Karkonosze Cup 2012 w kategorii mężczyzn oraz mistrzem Jeleniej Góry w piłce siatkowej plażowej 2012 zostali wspólnie Wojciech Zaremba i Marcin Lara a tytuł wicemistrzowski zdobył Waldemar Han.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group