Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6897
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sformują „ciuchcię” i przemaszerują ulicą 1 Maja

Czwartek, 8 marca 2012, 8:59
Aktualizacja: 9:00
Autor: Petr
Sformować „ciuchcię” i przemaszerować z Placu Ratuszowego ul. 1 Maja pod Kościół Łaski w Jeleniej Górze. Po co? – Dla zabawy. Żeby trochę rozruszać to miasto i pokazać, że tutaj też może być spontanicznie – mówią organizatorzy marszu, który ma odbyć się już w najbliższą sobotę.

Choć sam pomysł może wydawać się śmieszny, cel marszu jest szczytny. Przełamać marazm i stagnację, które ogarnęły stolicę Karkonoszy. Pokazać, że tutaj też można zorganizować coś z niczego; wciągnąć ludzi do wspólnej zabawy celem: - Wywołania uśmiechu na twarzach tych, którzy mieszkają w naszym mieście. Nie dajmy się nudzie! Sformujmy stuosobową „ciuchcię” ot tak, spontanicznie. I zaskoczmy wszystkich. Zbieramy się w sobotę, 10 marca przed godz. 12.00 pod budynkiem ratusza – mówią organizatorzy.

Według zapowiedzi, formowanie „ciuchci” rozpocznie się po zakończeniu hejnału. W jej skład mogą wejść wszyscy chętni obecni w tym czasie na Placu Ratuszowym. Marsz ul. 1 Maja pod Kościół Łaski poprowadzi osoba w czapce kolejarza. Więcej informacji w serwisie facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group