Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6490
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Seminarium sztuk walki

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 16 marca 2012, 1:16
Aktualizacja: 1:17
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Na zaproszenie sifu Pawła Krażewskiego, właściciela i instruktora Akademii sztuk walki Pawła Krażewskiego przyjechał do Jeleniej Góry by poprowadzić dwudniowe seminarium z zakresu sztuk walki sifu Wojciech Adamusik, mieszkający na stałe w Łodzi.

Zajęcia odbyły się na ul. Nowowiejskiej w jeleniogórskiej Gwardii, gdzie sifu Krażewski prowadzi zajęcia sześć razy w tygodniu. Mistrz Adamusik to mocno wyryte nazwisko w rozwoju sztuk walki w Polsce. Jest on licencjonowanym instruktorem jeet kune do (sztuki walki legendarnego Bruce’a Lee) z rąk samego Grandmastera Richarda Bustillo i Larrego Hartsella – uczniów Bruce’a Lee.

Instruktorem combat submission wrestling pod sensei Erikem Paulsonem – dwukrotny mistrz świata mma. Seminarium poprowadzone było z zakresu mma, jeet kune do oraz filipińskich sztuk walki. Uczniowie jeleniogórskiej akademii poznawali sposoby obrony przed przeciwnikiem uzbrojonym w kij oraz nóż, zagadnienia ze strefy bokserskiej połączonej z przechwytywaniem-esencją jeet kune do oraz grappling - ucieczki z zagrożonych pozycji, dźwignie na nogi, ręce oraz duszenia.

Sifu Adamusik po raz kolejny dał poznać się jako wspaniały fachowiec, którego doświadczenie w sztukach walki zauważy każdy choć trochę znający się na sztukach wojennych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 16-03-2012 9:14
WTF co to ma być? moja ciotka jest grandmaster w operowaniu patelnią, jak moj kuzyn wraca po paru głębszych do domu to ciotka robi mu tai mortal kombat patelnią, ze nawet ten caly adamusik i reszta nie dadzą rady, może zrobimy z tego newsa do jelonki a potem seminarium z ciotką?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group