Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6783
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Seminarium "Pamięć i Fotografia"

Wtorek, 2 października 2018, 6:08
Aktualizacja: Środa, 3 października 2018, 7:29
Autor: Org
Jelenia Góra: Seminarium "Pamięć i Fotografia"
Fot. Organizator
– Nasze najważniejsze przedsięwzięcie w ramach projektu „Pamięć i Fotografia”, które realizujemy jako beneficjenci programu Aktywny Dolny Śląsk, to seminarium o tym samym tytule. Zapraszamy do Książnicy Karkonoskiej przy ul Bankowej 27 w dniach 13 –14 października – zachęcają do udziału organizatorzy.

Program seminarium zawiera: wykłady krytyków sztuki, wystąpienia szefów najważniejszych polskich galerii fotografii, prezentację materiałów archiwalnych z rozmaitych spotkań z udziałem Ewy i Wojtka. Będzie czas na wspomnienia, także te nieplanowane osób, które nie zostały ujęte w programie a będą chciały podzielić się z publicznością czymś ważnym.

- Chcemy stworzyć okazję do bycia razem tych wszystkich, którzy mieli z Ewą i Wojtkiem kontakt towarzyski, artystyczny bądź zawodowy. Wydajemy książkę z Ich fotografiami, otworzymy wystawę „Hommage a Ewa Andrzejewska i Wojciech Zawadzki” na której prace pokażą: Jakub Byrczek, Sławoj Dubiel, Maciej Hnatiuk, Nina Hobgarska, Andrzej Jerzy Lech, Marek Liksztet, Tomasz Michałowski, Tomasz Mielech, Halina Morcinek, Janusz Nowacki,Rafał Swosiński, Marek Szyryk. Zakończy seminarium One day Photo Jelenia Góra – czyli niedzielne fotografowanie naszego miasta – informują organizatorzy wydarzenia.

Do tej akcji zaproszeni są wszyscy uczestnicy seminarium. Kuratorem jej będzie Jacek Jaśko (fotograf i dziennikarz). Wystawa fotografii powstałych w tym czasie będzie pokazana w grudniu br. w Galerii Korytarz na zakończenie całego projektu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group