Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 11170
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Sędziowie poza prawem

Piątek, 12 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 12 maja 2006, 20:27
Autor: Łukasz Stawski
Młodziczki Biofactora Jelenia Góra zajęły trzecie miejsce w mistrzostwach Polski tej kategorii wiekowej pokonując MKS TPR Lublin dziesięcioma bramkami. W finale AZS AWF Gdańsk pokonał Kusego Szczecin 18 trafieniami. Kusy był więc najsłabszym zespołem finałowej czwórki.

Jednak kierownictwo Biofactora złożyło oficjalny protest w Związku Polskiej Piłki Ręcznej dotyczący ewidentnych błędów pary sędziowskiej z Kwidzynia w meczu o finał pomiędzy Biofactorem a Kusym Szczecin 22:22. Na filmie nakręconym kamerą video widać wyraźnie, że sędziowie popełnili kardynalne błędy.

<b>Oto treść protestu:</b>
<i>"Prosimy o zweryfikowanie tego meczu walkowerem na naszą korzyść z uwagi na to, ze zawodniczka z nr 5 Trzebińska Natalia w 34 minucie 30 sekundy otrzymała karę 2 minut, a z protokołu wynika, iż ta sama zawodniczka w 35 minucie weszła na boisko i zdobyła bramkę dla swojej drużyny, mimo że miała odbywać karę. Jednocześnie ta sama zawodniczka po trzykrotnym uzyskaniu dwuminutowych kar w dalszym ciągu brała udział w grze, co jest udowodnione na kasecie wideo".</i>

Niestety, przed chwilą dowiedzieliśmy się od trenera Biofactora - Zdzisława Wąsa, że protest będzie odrzucony. Władze ZPPR tłumaczą się, że tej rangi zawody nie mają szans na powtórzenie. To dowodzi tego, że sędziowie żeńskiego szczypiorniaka są bezkarni.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
474
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
26%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
11%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
50%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
System ich odrzucił. Dziś dzięki niemu zmieniają świat
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Będzie więcej pocisków
 
Inne wydarzenia
Rozpoczął się Bike Adventure. Są i będą utrudnienia w ruchu!
 
Aktualności
Sudecki unikat w Kromnowie – kościółek św. Jerzego
 
Aktualności
Strażacy wyjdą w góry dla chorych na białaczkę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group