Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7935
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sebastian na najwyższym podium

Wiadomości: JELENIA GÓRA/ KRAJ
Sobota, 12 marca 2011, 7:29
Aktualizacja: Niedziela, 13 marca 2011, 8:33
Autor: Accipiter
Fot. Archiwum
Trzynastoletni jeleniogórzanin Sebastian Rutkowski z utworem Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” został wyłoniony przez internautów jako zwycięzca premierowego odcinka programu Polsat „Must Be the Music. Tylko muzyka”.

Po emisji pierwszego odcinka muzycznego "talent show", w którym zaprezentowali się najbardziej utalentowani, Sebastian Rutkowski zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu. Tymczasem użytkownicy portalu społecznościowego Facebook mogli oddawać głosy na swoich faworytów.

Głosowanie zostało już zakończone. Sebastian zebrał 21% głosów i zwyciężył. Tym samym pozostawił w tyle zespół Jazz Combo Volta z kompozycją Georgea Gershwina „A Foggy Day” oraz grupę Boogie Boyz z utworem J. L. Lewisa „Great Balls of Fire”.

Dzisiaj, po kolejnej wieczornej emisji drugiego odcinka w Polsacie, na Facebooku w specjalnie przygotowanej aplikacji – głosuj – przedstawione będą prezentacje poszczególnych uczestników. Materiał jest obiektywny, tj. nie posiada ocen jurorskich. Cotygodniowy ranking trwa od zakończenia sobotniego odcinka do czwartku, do godziny 10.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group