Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6744
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Rozpoznajesz napastników – zadzwoń!

Czwartek, 5 marca 2015, 11:12
Aktualizacja: 11:29
Autor: 112
Karpacz: Rozpoznajesz napastników – zadzwoń!
Fot. KMP Jelenia Góra
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzą postępowanie dotyczące napadu rabunkowego na sklep spożywczy w Karpaczu. Jeśli ktoś rozpoznaje osoby przedstawione na zdjęciach lub ma informacje mogące przyczynić się do zatrzymania napastników, proszony jest o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 14 lutego o godz. 23.55 przy ul. Nad Łomnicą. O napadzie oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze powiadomiła właścicielka sklepu. 

- Z relacji zgłaszającej wynikało, że tego dnia, tuż przed zamknięciem, do sklepu wbiegło trzech zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich pałką teleskopową rozbił szybę w gablocie chłodniczej, natomiast drugi z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną sterroryzował pokrzywdzoną – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze. 

- Napastnicy ukradli szufladę z kasy fiskalnej wraz pieniędzmi. W tym czasie trzeci ze sprawców zabrał z lodówki kilka butelek piwa. Po napadzie mężczyźni pobiegli w kierunku stadionu w Karpaczu - dodaje.

Rysopisy sprawców:
Jeden z mężczyzn ubrany był ciemne spodnie i bluzę czarno-bordową z bordowym kapturem, z charakterystycznym nadrukiem z przodu. W chwili napadu miał na głowie kaptur, twarz zasłonił zieloną chustką lub apaszką. Trzymał pałkę teleskopową o długości około 40 cm.
Drugi z napastników ubrany był ciemne spodnie i w oliwkową kurtkę, na głowie miał jasny kaptur, wystający spod kurtki lub bluzy. Miał około 180 cm wzrostu (był wyższy i szczuplejszy od swoich kolegów) i jasne, krótkie włosy. W ręku trzymał przedmiot przypominający broń palną.
Trzeci z mężczyzn miał krótkie włosy, ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem i ciemne spodnie. Napastnicy mogli być w wieku około 14-20 lat.

- Prosimy osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod nr. tel. 75/75 -20-274 lub 75/75-20-203, bądź na numer alarmowy policji 997 – apeluje podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group