Środa, 24 czerwca
28°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Rozpoczęcie roku szkolnego w „Ósemce”

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Cieszymy się, że wracamy po wakacjach aby pracować stacjonarnie i z nadzieją, że tak pozostanie przez następne dziesięć miesięcy – tak o rozpoczynającym się dziś (1.09) nowym roku szkolnym 2021/22 mówi dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze Maria Silibert – Salabura.

reklamy
reklamy

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego w zabobrzańskiej podstawówce, z racji obostrzeń związanych z pandemią był nieco inny niż zwykle. Uroczysty przebieg miało jedynie przywitanie w murach szkolnych 44 dzieci z klas pierwszych. Pozostałe klasy spotkały się w swoich salach z wychowawcami. W nowym roku szkolnym w Szkole Podstawowej nr 8 będzie się uczyć ponad 500 uczniów w 26 oddziałach.

W naszej szkole trwa modernizacja i budowa nowej hali sportowej w związku z tym tych oddziałów jest tak dużo jak bywało w przeszłości -mówi dyrektor SP nr 8 M. Silibert - Salabura. - Natomiast jesteśmy szczęśliwi, że następny rok szkolny zaczniemy już w godnych warunkach. Oczywiście budowa nowej hali, która ma zakończyć się w grudniu nie będzie przeszkadzała w bieżącym funkcjonowaniu szkoły. Budowa jest odgrodzona i zachowane są wszystkie względy bezpieczeństwa. Natomiast przez trwające prace nie mamy szatni i musieliśmy nieco przeorganizować sposób żywienia uczniów, ale te wszystkie niedogodności są po to aby już wkrótce dzieciom było o wiele, wiele lepiej. Wraz z nową halą przybędzie nam pięć dodatkowych sal lekcyjnych i trzy inne pomieszczenia co znacznie poprawi nam warunki.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka