Środa, 24 czerwca
27°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Darmowe zabawki

Audio

Czytaj na głos

Autor: RAZ 1 min czytania

Czasem niewielki gest potrafi wywołać wiele uśmiechów. Przekonał się o tym burmistrz Piechowic, który podczas spaceru na festyn św. Antoniego natrafił na inicjatywę skierowaną do najmłodszych mieszkańców miasta - darmowe zabawki w pudełku.

reklamy
reklamy

Radosław Burchacki zwrócił uwagę na pudełko z zabawkami ustawione przy ul. Kryształowej 46. Znalazły się w nim przedmioty oznaczone napisem „Za darmo”, które dzieci mogą zabrać do domu.

- Idąc na festyn św. Antoniego, natknąłem się na bardzo miłą inicjatywę dla najmłodszych mieszkańców Piechowic. Przy ul. Kryształowej 46 stoi pudełko z zabawkami oznaczone napisem »Za darmo«. Każde dziecko może znaleźć tam coś dla siebie i zabrać wybraną rzecz do domu. To świetny przykład dzielenia się i dawania przedmiotom drugiego życia. Brawo dla osoby, która przygotowała taką niespodziankę! Zabawki znajdują się na murku przy chodniku w okolicy ul. Kryształowej 46 w Piechowicach – napisał w mediach społecznościowych.

Pod wpisem szybko pojawiły się komentarze mieszkańców, którzy zwrócili uwagę, że podobne akcje są organizowane także w innych miejscach.

- Ta inicjatywa jest powtarzana co 2–3 tygodnie koło naszej Żabki przy numerze 47. Piękny gest. Są tam czasem również obrazy, poduszki i inne przedmioty – napisała jedna z mieszkanek.

Kolejna osoba dodała, że podobne pudełko funkcjonuje również poza centrum miasta.


- W Górzyńcu przy ul. Izerskiej 3 też można poczęstować się zabawkami z pudełka – czytamy w komentarzu.

Czytaj także: Strażnicy więzienni spełnili dziecięce marzenia

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka