Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 17 lutego
Imieniny: Łukasza, Zbigniewa
Czytających: 8478
Zalogowanych: 56
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Rozpoczął się proces burmistrza

Sobota, 5 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 stycznia 2006, 15:16
Autor: Radio Wrocław 97,6 FM
A.Z. - tylko tak od dziś można mówić o burmistrzu Kamiennej Góry w relacjach z procesu samorządowca. Proces przekładany od lutego wreszcie wystartował.

W Kamiennej Górze zaczął się proces burmistrza. Sąd zezwolił jedynie na publikację inicjałów samorządowca oskarżonego o jazdę po pijanemu. Na pierwszej rozprawie obrońca wystąpił o oddanie burmistrzowie prawa jazdy. Tłumaczył, że samorządowiec potrzebuje samochodu do pracy.

Prokurator Radosław Magazowski nie zgodził się na to, bo jak powiedział nie można stosować różnych miar do burmistrza i pozostałych ludzi. Ci wszyscy, którym zabrano prawa jazdy mogli by się poczuć oszukani. Sąd nie przesłuchał dziś żadnych świadków w tej sprawie. Zrobi to 6 grudnia, na kolejnej rozprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy płaciłbyś podatek kościelny?

Oddanych
głosów
98
Tak
16%
Nie
84%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Brak tej witaminy może nieodwracalnie uszkodzić wzrok
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Aktualności
Violetta Kapcewicz zwyciężczynią „The Voice Senior”
 
Policja Jelenia Góra
Policjanci na Biegu Piastów
 
Teatr im. Norwida
"Powiedzmy miłość" w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Bieg Icemana w Przesiece
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group