Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 3813
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rozmawiali o inwestycjach i oszczędzaniu. W Pałacu Paulinum

Piątek, 23 marca 2012, 7:52
Aktualizacja: 8:54
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Rozmawiali o inwestycjach i oszczędzaniu. W Pałacu Paulinum
Fot. Petr
Dwa dni w Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze rozmawiano o tym jak korzystnie inwestować i oszczędzać pieniądze w dobie kryzysu. A wszystko podczas konferencji zorganizowanej w ramach projektu TRINITY CAPITAL BUSINESS NETWORK dla inwestorów indywidualnych i firm z sektora MSP.

Tematy konferencji w Pałacu Paulinum, która odbyła się w dniach 21, 22 marca br., i w której udział wzięli najwięksi eksperci rynków giełdowych, businessmani oraz lokalni przedsiębiorcy dotyczyły m.in. takich zagadnień jak: W co inwestować w dobie kryzysu? Jak poruszać się na rynkach giełdowych? Co zrobić, by zaoszczędzić zarobione pieniądze itp. Podczas spotkania – uczestnicy dowiedzieli się od których spółek warto kupować papiery wartościowe, czy warto dziś inwestować w złoto, a także jakie są wady i zalety inwestowania w akcje, i obligacje.

– Tematyka konferencji była bezpośrednio związana z problemami, z którymi borykają się w chwili obecnej inwestorzy i przedsiębiorcy. W co i jak inwestować by pomnożyć oszczędności i nie dać się konkurencji? Jak ograniczyć ryzyko ewentualnych strat? Jakie są alternatywne w stosunku do giełdy, a przy tym korzystne źródła inwestowania? O tym wspólnie debatowano – podsumowuje Grzegorz Hansdorfer z Grupy TRINITY, która zorganizowała konferencję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group