Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 3775
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rozbójnicy w policyjnym areszcie

Wtorek, 20 maja 2008, 12:23
Aktualizacja: 12:24
Autor: TEJO
Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm bandytom z Jeleniej Góry. Podejrzani są o rozbój, którego ofiarą padł mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Napastnicy trafili do policyjnego aresztu.

Do incydentu doszło w minionym tygodniu w jednym z jeleniogórskich parków. Mieszkaniec powiatu złotoryjskiego znał sprawców i wcześniej telefonicznie umówił się na spotkanie z napastnikami.

– Przestępcy wiedząc, że pokrzywdzony będzie miał pieniądze zwabili go do parku. Tam wykorzystali okazję, przewrócili pokrzywdzonego na ziemię, a następnie go okradli. Ich łupem padło 490 zł i telefon komórkowy – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Mężczyzna o napadzie powiadomił policję. Podał rysopisy napastników. Policjanci z sekcji kryminalnej w wyniku podjętych działań w poniedziałek, 19 maja, zatrzymali sprawców podejrzanych o popełnienie tego przestępstwa.

W trakcie czynności jeleniogórzanie przyznali się do napadu rabunkowego. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia. 31-letni mężczyzna był już w przeszłości karany za rozbój. Policja wystąpiła z wnioskiem o ich aresztowanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group