Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5928
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rowerowy ambasador złamał nogę

Poniedziałek, 23 czerwca 2008, 7:01
Aktualizacja: 7:02
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Rowerowy ambasador złamał nogę
Fot. Angela
Bolesław Osipik, znany w całej Europie z promocji Jeleniej Góry na rowerze, tym razem nie dosiądzie ulubionego jednośladu. Skręcenie kostki i pęknięcie torebki stawowej unieruchomiło kończynę znanego cyklisty w gipsie.

Osipik uległ wypadkowi przy pracy: wpadł w dziurę i przewrócił się. Jednak rowerzysta nie traci nadziei na powrót na siodełko. Tym bardziej, że to już jego czwarte złamanie nogi.

– Po ściągnięciu gipsu natychmiast rozpocznę rehabilitację – mówi Bolesław Osipik. Wie, że będzie go to wiele kosztowało, ale nie zrezygnuje z jazdy rowerem. Uważa, że jest to najlepsza forma rehabilitacji.

Rowerzysta już snuje plany odwiedzenia na rowerze trzech polskich Jelenich Gór. – Jedna to wioska, która mieści się w województwie świętokrzyskim, druga jest na podlaskim, a trzecia na Mazurach. Dwa lata temu odwiedziłem jeszcze czwartą Jelenia Górę w Borach Tucholskich – mówi.

Jedyne co może pokrzyżować mu plany rowerowe to finanse. Dlatego przed każdym wyjazdem liczy na wsparcie sponsorów. Kto chce ambasadorowi na dwóch kółkach pomóc, proszony jest o kontakt z redakcją. Tel: (075) 75 444 00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group