Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 6751
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Rowerem po śniegu? Tylko w Świeradowie – Zdroju!

Czwartek, 19 marca 2015, 8:28
Aktualizacja: Piątek, 20 marca 2015, 14:52
Autor: Org/Jel
Region: Rowerem po śniegu? Tylko w Świeradowie – Zdroju!
Fot. Organizator
Już 22 marca w Świeradowie – Zdroju odbędą się kolejne zawody rowerowe Downhill. Tym razem jednak zawodnicy będą zjeżdżali po ośnieżonym stoku. Partnerem tych ekstremalnych zmagań są Interferie.

Downhill czyli zjazd, to jedna z ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego. Polega ona na indywidualnych zjazdach rowerem po stromych, naturalnych i często bardzo kamienistych stokach lub ścieżkach. Przejazdy są zazwyczaj dosyć krótkie, a zawodnicy wyruszają z linii startu w krótkich odstępach czasu.

Zawody Downhill wpisały się już w stały kalendarz imprez organizowanych na świeradowskim stoku Ski&Sun. -Tym razem jednak dodatkowym utrudnieniem, ale też wyzwaniem dla uczestników zawodów będzie spora warstwa śniegu, która pokrywa stok. Od wydarzenia dzieli nas jeszcze co prawda sporo dni, ale sądząc po prognozach śniegu nam nie zabraknie – mówi Szymon Witkowski z Ski&Sun Świeradów – Zdrój.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Wystarczy mieć ukończone 16 lat, zarejestrować swój udział, a w dniu imprezy stawić się do godziny 10.00 w biurze zawodów. W puli nagród dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne, wypoczynek w Świeradowie – Zdroju, vouchery zakupowe, puchary oraz upominki od partnerów zawodów, w tym sieci Interferie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1042
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group