Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11239
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rok szkolny w „Dwójce” rozpoczęty

Poniedziałek, 1 września 2014, 15:38
Aktualizacja: Wtorek, 2 września 2014, 8:52
Autor: Angela
Jelenia Góra: Rok szkolny w „Dwójce” rozpoczęty
Fot. Angela
Pięciuset piętnastu uczniów, w tym aż stu piętnastu pierwszaków, rozpoczęło dzisiaj (01.09) rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze. Mimo że zaplanowaną uroczystość na zewnątrz pokrzyżowała deszczowa i chłodna pogoda, w auli szkolnej nie zabrakło ciepłych słów dyrekcji i słonecznych uśmiechów uczniaków.

Jak co roku uczniowie wrócili do odnowionych klas, ale w Szkole Podstawowej nr 2 w tym roku również zostały kompleksowo wyremontowane toalety. Dla najmłodszych sale zostały przystosowane do wymogów i potrzeb.

- Mamy dwie pełne klasy złożone z sześciolatków czyli pięćdziesięcioro uczniów, dla których sale zostały specjalnie przystosowane – mówiła Beata Kozyra, dyrektor szkoły. - Mamy nowe mebelki, dywaniki, niebawem do niektórych klas dowiezione zostanie ostatnie wyposażenie, ale możemy powiedzieć, że jesteśmy już odpowiednio przygotowani – dodała Beata Kozyra.

Klasy I-III będą miały zajęcia w systemie dwuzmianowym, więc nie wszyscy będą musieli wstawać przed godz. 8.00. Tak zwana druga zmiana będzie rozpoczynała zajęcia nawet od godz. o 10.30.

Nad bezpieczeństwem dzieci przy szkołach i przejściach dla pieszych czuwali w całym mieście jeleniogórscy policjanci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group