Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6664
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzina ma głos

Środa, 5 listopada 2014, 10:07
Aktualizacja: 10:23
Autor: Organizator
Jelenia Góra: Rodzina ma głos
Fot. Archiwum
Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny w Warszawie zaprasza do sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze już jutro (6.11), gdzie o godz. 13.30 odbędzie się wręczenie 15. kandydatom do Rady Miasta Jeleniej Góry Certyfikatów Kandydatów Przyjaznych Rodzinie, w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Rodzina ma głos".

Akcja „Rodzina ma głos!” ma przede wszystkim zachęcić do pójścia na wybory samorządowe oraz do świadomego wyboru prorodzinnych kandydatów. Kampania wspiera kandydatów na samorządowców, dla których najważniejsze jest dobro rodziny, będącej fundamentem społeczności lokalnej. Nie ma znaczenia przynależność partyjna czy jej brak.

„Rodzina ma głos!” to oddolna inicjatywa, nie będąca kampanią wyborczą. Akcja będzie prowadzona także po wyborach i będzie polegała na monitorowaniu działania certyfikowanych samorządowców oraz pomocy im w realizacji polityki przyjaznej rodzinie. Do monitoringu społecznego zachęcani będą również sami wyborcy.

Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem: http://www.rodzinamaglos.pl/

Wcześniej, od godz. 11.00 w tym samym miejscu, odbywać się będzie z inicjatywy Karkonoskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego u Erazma i Pankracego konferencja historyczno-patriotyczna: "W walce o Niepodległą".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group