Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7964
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Remont w przerwie

Piątek, 15 maja 2020, 11:11
Aktualizacja: Niedziela, 17 maja 2020, 8:11
Autor: WAC
Mysłakowice: Remont w przerwie
Fot. GOK
Korzystając z przerwy w działalności pracownicy Gminnego Domu Kultury w Mysłakowicach prowadzą remont placówki. Remont realizowany jest ze środków własnych GOK – u przy wsparciu Urzędu Gminy w Mysłakowicach. Koszt to 42 tysiące złotych.

Do tej pory wymieniono panele podłogowe w galerii wystawowej GOK – u. W holu zamontowano nowe drzwi wejściowe, pochowano pod tynkiem kable elektryczne i kupiono nową oprawę oświetleniową. Położono także nowe kafle, gładź na ścianach, będzie malowany korytarz. W planach jest również odnowienie barierek oraz oklejenie schodów prowadzących z holu do Biblioteki Publicznej naklejkami imitującymi okładki książek.

Postanowiliśmy również odnowić kolejne pomieszczenie, przeznaczone na działalność Klubu Seniora w Mysłakowicach. Tu będzie najwięcej pracy - mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska. - W planach jest całościowy remont pomieszczenia, łącznie z położeniem gładzi i paneli podłogowych. Na chwilę obecną udało nam się już wymienić wszystkie okna. Dodatkowo wymieniliśmy blaty stołów oraz odnawiamy stare krzesła, które będą służyły uczestnikom Klubu Seniora. Ponadto chcemy pozyskać środki na sprzęt dla seniorów - tablicy interaktywnej czy projektor. Remont i renowacja mebli odbywa się własnym sumptem Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach i pracą naszych pracowników, którym bardzo dziękujemy za pomoc - dodaje dyrektorka GOK-u.

Twoja reakcja na artykuł?

7
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group