Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 6246
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Remont torowiska z opóźnieniem

Czwartek, 16 października 2008, 8:56
Aktualizacja: 8:56
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Remont torowiska z opóźnieniem
Fot. .....
Na kolei spóźniają się nie tylko pociągi, przesunięciu w czasie podlegają także prace remontowe. Zapowiadana na wczoraj modernizacja torowiska na linii Jelenia Góra – Szklarska Poręba rozpocznie się 20 października.

Wcześniej Polskie Linie Kolejowe zawiadamiały o rozpoczęciu prac 15 października (środa). Tak się jednak nie stało. Roboty mają jednak ruszyć już w najbliższy poniedziałek.

Przerwa w kolejowym skomunikowaniu Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby potrwa ponad miesiąc: od godz. 10, 20 października do – 25 listopada (godz. 17). W tym czasie wszystkie pociągi w kierunku miasta pod Szrenicą skończą bieg na stacji Jelenie Góra.

Pasażerowie dojadą do kurortu autobusową komunikacją zastępczą z pominięciem stacji Górzynie. Rozkłady kolejowych autobusów już wywieszono na wszystkich dworcach, przez które przebiega linia.

Tymczasem kolejarze już gromadzą materiały potrzebne do remontu torów: podkłady i podsypki. Miejscem składowania jest stacja w Piechowicach. Za informację dziękujemy panu Damianowi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group