• Sobota, 24 sierpnia 2019
  • Godz. 23:16
  • Imieniny: Bartłomieja, Bartosza, Haliny, Jerzego
  • Czytających: 5851
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Regularne awarie autobusu na linii nr 2

Wiadomości: Jelenias Góra
Poniedziałek, 27 stycznia 2014, 8:33
Aktualizacja: Wtorek, 28 stycznia 2014, 7:34
Autor: Angela
Fot. Krzysztof Dudek
– Cztery dni z rzędu nie mogliśmy dostać się do pracy, bo autobus linii numer 2 jeżdżący od ul. Karola Miarki do Komarna psuł się na trasie, a w piątek (24.01) kierowca tak się spieszył, że zostawił pasażerów na przystanku – skarży się Ewa z Jeleniej Góry. Prezes MZK za tę sytuację przeprasza, przyznaje, że był to błąd pracownika i zapewnia, że to się więcej nie powtórzy.

Pani Ewa „Dwójką” dojeżdża do pracy. W minionym tygodniu miała popołudniową zmianę. Około godziny 13.00 miała wsiąść do autobusu przy ul. Łukasiewicza. - W poniedziałek autobus zepsuł się na trasie, podobnie było we wtorek – skarży się pasażerka. – W środę jakoś „dotoczył” się, a w czwartek znów się po drodze zepsuł. W piątek z kolei autobus przyjechał zgodnie z planem, ale kierowca tak się spieszył, że zapomniał zabrać pasażerów, więc z koleżanką musiałyśmy brać bezpłatny urlop na żądnie. Kiedy zadzwoniłyśmy do MZK ze skargą usłyszałyśmy, że „to tylko autobusy, więc mają prawo się psuć”. Przecież nikt nie wozi nas za darmo. Co miesiąc płacimy za to grube pieniądze, a jeździmy starym autobusem z zamarzniętą szybą, który ledwo się toczy, a ostatnio regularnie psuje. Jak tak może być? – pyta jeleniogórzanka.

Marek Woźniak, prezes MZK przyznaje, że to niedopuszczalne. Tłumaczy, że był to błąd jednego z pracowników, który powinien wstawić autokar do warsztatu, a na trasę „wypuścić” inny.

- Kiedy się o tym dowiedziałem, natychmiast przeprowadziłem rozmowę z osobą za to odpowiedzialną – mówi prezes Marek Woźniak. – Przepraszam naszych pasażerów i zapewniam, że więcej taka sytuacja się już nie powtórzy. Zanim ten autokar ponownie wyjedzie w trasę zostanie porządnie naprawiony. Poza tym mamy zamiar go wymienić jak tylko w kwietniu br. kupimy 12 nowych autobusów. Na 78 wszystkich, niestety 24 mają po ponad 20 lat, ale systematycznie je wymieniamy. Najgorsze są oczywiście te stare jelcze, w których komfort jazdy jest rzeczywiście nieciekawy, ale już w kwietniu skończą one swoją służbę w MZK – dodaje prezes.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46) Dodaj komentarz

~gabrys 27-01-2014 8:39
obok jest moja ulubiona dyskoteka :))))
~xxx 27-01-2014 8:55
to nie tylko w 2 bo i 7 w sobote zamiast odjechac z sobieszowa o 5:14 to przyjechała o 5:40 chyba trzeba zacząc brac taksówki na koszt mzk
~Abcd 27-01-2014 9:05
MZK Jelenia Góra powinna pisać wnioski o dotacje z puli UE na zakup nowych autobusów, a nie sprowadzać stare trepy...
~rumak 27-01-2014 9:09
Na Łukasiewicza w kierunku Maciejowej nie ma tablicy przystanku. Jest tylko słup latarni ze śmietnikiem więc kierowca słusznie się nie zatrzymał.
~lkj 27-01-2014 9:15
Niech jeszcze zlikwidujä linie nr.2 -tak samo jak linie nr.27 i bedzie ok.Brakuje strasznie tego autobusu 27 ALE MZK MA TO W D.... .Prezesio ma auteczko -wiec spoko
~Do 09:09 27-01-2014 9:19
Wykaz przystanków kierowca ma w komputerze w tym przez który drukuje bilety także tam wyświetla się kolejny przystanek coś innego spowodowało ,że się nie zatrzymał
~ 27-01-2014 9:24
do | ~Do 09:09 : Kierowca ma obserwować drogę, a nie często nieczytelny ekran komputera.
~n/n 27-01-2014 9:24
to teraz trzeba wystąpić do MZK o odszkodowanie
~Teresa 27-01-2014 9:28
Proszę się zainteresować nagminnym brakiem szacunku dla swoich pasażerów przez MZK w Jeleniej Górze. Często korzystam z usług tej firmy na trasie linii 7 i 6. To co od jakiegoś czasu ta firma wyprawia z ludźmi to już przekracza pewne granice. W godzinach 14 -14:30, więc w szczycie przewozowym bardzo często przeganiają nas, pasażerów z dużych autobusów Volvo do autobusów mniejszej pojemności. Gdy zapytałam się kierowcy dlaczego tak się dzieje, to mi powiedział, że ze względu na oszczędności. To paranoja jakaś, podobna do tej na PKP. Autobus pełen młodzieży szkolnej i ludzi jadących z pracy, a tu wont z ciepłego autobusu, do małego zimnego. Może jeszcze bym przebolała takie traktowanie mnie jak śmiecia, ale (20.01.2014) przy przesiadce z 7 w kierunku zabobrza o
~jaro_xxx 27-01-2014 9:29
Co to za PSEUDO-FIRMA odśnieża przystanki MZK? Zgroza, można się połamać.
~Teresa 27-01-2014 9:29
....przy przesiadce z 7 w kierunku zabobrza około 14 godziny, nie mogłam wcisnąć się do podstawionego małego autobusu. Zostałam na drodze z wykupionym biletem. Te przepychanki i przepędzanie ludzi odbywa się pod biurowcem. Wszyscy to widzą, prezes chyba też. Co on na to? Czy to jest w porządku. To my utrzymujemy tą firmę i to ona jest dla nas, a nie dla oszczędności. Proszę nagłośnić tą sprawę, bo przesiadki w zimie to nie jest najlepszy pomysł.
~znawca 27-01-2014 9:50
teresa przestań pisałaś o tym kilka dni temu ** rozumiemy i pozostajemy z tobą w bulu w tych ciężkich i trudnych dniach ale mamy nadzieję że jakoś trafiłaś do domu
~ 27-01-2014 9:56
A sorrry, gdzie kontrola techniczna pojazdu przed wyjazdem na trase? Co z podpisywanym przez kierowce na karcie drogowej OC (OBSLUGA CODZIENNA). Czynnosci tak wazne i wymagane od uslugodawcy sa "olewane" i tak naprawde P WOZNIAK panka firma MZK zachowuje sie jak firma KOGUCIK (ZALICZYL KASE I UCIEKL) udajac ze wszystko jest OK. Autobusy powinne miec przejscie jesienno zimowe ktore zabezpiecza uklady przed mrozem - tzn nowe filtry paliwa powietrza, zmiana plynow eksploatacyjnych i zalanie czynnikiem zapobiegajacym zamarzaniu ukladow powietrznych. Widac ze to jest lipa, bo jeszcze nie bylo mrozow a tutaj pada pojazd na trasie. Brawo dla dzialu kontroli technicznej MZK, maja pewnie balagan i nie panuja nad obowiazkami.
~vg 27-01-2014 9:57
Jak były dwie 2 na spółdzielczą to zabrali bo po co !Ludzi coraz więcej wszyscy w jednym plastiki , meinert i zorka coraz więcej Ludzi a autobus coraz mniejszy !!!!!!!!!!
~pasażer 27-01-2014 10:43
do 09:56: skoro autobus jeździł do godz 13 to wyjechał rano sprawny. Wg Ciebie usterki i awarie nie mogą zdarzyć się na trasie tylko w zajezdni ? Druga rzecz, wszystkie czynności, które ładnie wypisałeś powinno się wykonać, ale nie dają w 100 % pewności że do zamarznięcia nie dojdzie, wierz mi, szczególnie przy dużej wilgotności lekkim mrozie.
~ANA 27-01-2014 10:47
jak to dobrze ze juz nie musze dojezdzac autobusem nr 2 do pracy ,wyjechalam i prace mam na miescu bez dojezdzania i marzniecia :)pozdrawiam.....
~ 27-01-2014 10:50
To mzk powinno oddać dniówke tym osobom co nie byli w pracy .
~ 27-01-2014 11:58
panie Prezesie to może jakiś rabacik w lutym za te tz UTEUDNIENIA, panie prezesie żyjemy w XXI wieku w środku Europy a nie w Etiopii , nowy prezes i nowe- stare problemy
~Gość 27-01-2014 12:07
Nie ich wina. TAKI MAMY KLIMAT
~ 27-01-2014 12:27
To nie są żadne utrudnienia. To pierwszy etap zapowiadanej rewolucji w komunikacji miejskiej. Trzeba sie do tego przyzwyczaić albo wynocha z miasta. Piszecie tak jakby to miasto należalo do Was. Niestety właściciele są inni.
~ 27-01-2014 12:28
pasazerku, jezdzilem nawet do Moskwy ciezarowkami i tamtejsze mrozy sa naprawde mrozami i.... nic. trzeba robic solidnie obslugi ukladow i nie bedzie niespodzianek. Jakos mi po przejechaniu tam nawet po 3000 km nie lapalo paliwo, filtry czy ukl hamulcowy. Nie mow wiec o wilgotnym powietrzu w JG, bo dobrze spuszczony odklad kondensatu w ziornikach czy ukladach pneumatyki nie zamarznie jesli w zylach ukladow jest spirytusowy pyl. Jesli jestes mechanikiem powinienes to wiedziec, jesli jestes mondralinskim laikiem to ucz sie od bardzo doswiadczonych driverow z zimowych szlakow europy.
~aa 27-01-2014 12:36
A ja mam juz dosc tych kierowcow z mzk. Na palcach jednej reki wyliczyłabym takich co dobrze jeżdża. Najbardziej wkurza mnie taki gruby koleś który cała drogę jedzie z telefonem w reku i pisze smsy i łaskawie od czasu do czasu popatrzy na droge.
~............ 27-01-2014 14:14
do ~rumaka Jest Pan zle poinformowany...Wtedy kierowca autobusu jechał w przeciwna str,w kierunku Karola Miarki,tam jest przystanek,ludzie stali,machali,wyszli na ulice,wiec mial obowiazek sie zatrzymac!
~ka2 27-01-2014 14:32
I tak to się zwykle zaczyna, albo i kończy. Już ludzie zapomnieli jak to się jeździło starymi jelczami, kiedyś najlepsze wozy, były i jeździły i było dobrze. Teraz nie jeden zautomatyzowany samochód wysiada przy starym jelczu, on przynajmniej jeździ i działa. Za dobrze wszystkim się zrobiło, i przepraszam, w głowach poprzewracało się od dobrobytu. A czasami warto sobie przypomnieć jak to było. Pozdrawiam.
~123 27-01-2014 14:32
Dla mnie paranoją jest to kiedy jadę zapchaną po same szyby 7, przejeżdżam obok zajezdni MZK a tam na terenie MZK stoją autobusy przegubowe. To jest jakaś przesada, płacę 3 zł za bilet i jadę tak zapchanym autobusem. Nie lepiej wypuścić przegubowe autobusy i ludzie mieli by chociaż komfort jazdy o wiele lepszy? Kolejna sprawa to linia 27 Dlaczego oni jej nie przywrócą, wiele osób musi się teraz na Podwalu przesiadać przez decyzję Pana Prezesa, W/G mnie linia ta powinna kursować chociaż kilka razy dziennie, zwłaszcza biorąc pod uwagę że wiele osób dojeżdża do ul. Działkowicza z Cieplic a nie mamy teraz połączenia. Kolejna rzecz to autobus o nr taborowych 679, ostatnio jechałem tym autobusem na linii 2, i nie dość że był opóźniony 15 min to jeszcze było w nim tak zimno że nie szło wysiedzieć
~MaćkoPL 27-01-2014 16:03
Komfort w starych Jelczach to jest akurat ich najmniejszy problem Panie szefie. Przecież one ledwo jeżdżą, a są puszczane na najtrudniejsze trasy 4 i 15, to jest bardzo pomysłowe.:)
~hihaho 27-01-2014 16:13
W niedzielę pierwszy kurs linii nr.11 spóźniony.drzwi dla wysiadających zamarzły w pozycji"otwarte". Wsiadające kobiety stojące przy przednich(zamkniętych) drzwiach mogły usłyszeć "do ch... przecież tam są drwi otwarte" Cham i burak w jednej osobie.gdyby te słowa były skierowane do mnie,dostałby w ....
~ 27-01-2014 16:41
Macko pl, zle zrozumiales "stare Jelcze" to legendarne ogorki, nie te parszywce na bazie Berlieta, to chlam na kolach.
~///// 27-01-2014 17:01
dla wyjaśnienia ,chodzi o autobus nr 2 który jedzie na ul. Spóldzielcza z którym pasażerowie walczyli cały tydzień Pan prezes niech nie będzie taki zdziwiony, codziennie dzwoniliśmy do MZK .DYSPOZYTOR po usłyszeniu o co chodzi od razu się rozłączał.
~pasażerka 27-01-2014 17:32
DZIĘKI DLA JELONKI ZA ZAINTERESOWANIE SIĘ TA SPRAWA ,Zobaczymy jaki skutek
~,,,, 27-01-2014 17:36
do kwietnia kiedy będą kupione nowe autobusy ,to my zamarzniemy. Proponuje szefowi przejechać się z komarna na spółdzielcza zobaczy jak fajnie'
~ty 27-01-2014 17:42
Potwierdzam 24.01.14r.jechałem tą 2 --śmierdzący,zimny,rozwalający się, TRYPEL
~Dolnośląskie 27-01-2014 18:17
Plujcie Sami Sobie w brode i wozcie Tyłki w zamrazarkach....a czemu chcieliście województwa Dolnośląskiego to macie.... Pieniążki bierze Wrocław a my???? Kurort, miejscowość Turystyczną z muzealna K.Miejska. ... We Wrocławiu mogą kupić 84 nowe autobusy.... Ludzie Wałbrzych ma nowe autobusy....jesteśmy śmiestniskiem...Ludzie petycja i referendum i pismo do wojewody...Wroc nie jest najważniejszy....
~FORD 27-01-2014 18:38
Winę tego wszystkiego ponosi PREZES MZK Pan Wożniak i jego świta, która bierze kupę kasy a nie robi nic żeby ulżyć pasażerom.Kiedyś było tak że wszystkie autobusy obsługiwały wszystkie linie, a teraz jest tak że nowy i ciepły tabor jezdzi koło urzędu miasta a wszystkie złomy w okolicy.w Poniedziałek i wtorek na lini nr. 3 rano po godzinie 7 z Bukowca do Karola Miarki nawalił, był to autobus nr.719 Ja się pytam kto odda kasę klientom którzy kupili Bilety miesięczne i musieli jechać Prywatnym i drugi raz płacić .Kiedy skończy się okradanie pasażerów . Bo ja na drugi raz wezmę taksówkę i pojadę na koszt MZK .
~Mirek4444 27-01-2014 18:45
A Mogę was tu spytać Dlaczego kurs Lini 4 w dni robocze z Dworca o godzinie 10:15 Borowice 11:58 Przesieka prawie cały czas jeżdzą Solarisy zamiast tych fajnych 757/760 < bo one albo na 5 , 10 albo na Tesco jeżdzą ciągle no na Tesco to jeszcze rozumiem
~FORD 27-01-2014 18:49
Jeszcze jedno kiedy panowie kierowcy przestaną Ględzić przez telefony w czasie jazdy . Kiedyś jechałem 3 i pan kierowca od tunelu do Mysłakowice PKP gadał cały czas nie wiem co miał takiego pilnego bo nie słyszałem a wiadomo mi że rozmowa przez telefon w czasie jazdy jest zabroniona. Od czego jest nadzór nad kierowcami jeśli nie mogą wypełniać swoich czynności to może pan Prezes osobiście się tym zajmie.
~simek 123 27-01-2014 19:42
prezesiku dlaczego zlikwidowales linie 27 a na forom cwaniakujesz jaki ty dobry a ze sie psuja to normallka auto sie psuje jest zima wiec jest zimno jak na Bareji
~do ~FORD 27-01-2014 19:46
ale z ciebie wloch tz Palantini
~PASAŻER 27-01-2014 21:24
ZRÓBCIE COŚ WRESZCIE Z NAGMINNIE SPÓŹNIAJĄCYMI SIĘ AUTOBUSAMI !!! "7" POTRAFI SPÓŹNIĆ SIĘ NAWET 15 MINUT! LUDZIE MAJĄ PRZESIADKI, SPÓŹNIAJĄ SIĘ PRZEZ TO NA POCIĄG I INNE AUTOBUSY. NIE WIADOMO NA KTÓRY AUTOBUS PRZYJŚĆ, ŻEBY ZDĄŻYĆ NA CZAS. WIEM, ŻE KIEROWCY SPRZEDAJĄ BILETY, ALE NIE WIERZĘ, ŻE NIE DA SIĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ. KIEDYŚ BILETY KUPOWAŁO SIĘ W KIOSKU, W AUTOBUSACH BYŁY Z DOPŁATĄ I WSZYSTKO JEŹDZIŁO NA CZAS. KOMU TO PRZESZKADZAŁO? ZRÓBCIE COŚ Z TYM: WYDŁUŻCIE ROZKŁADOWY CZAS PRZEJAZDU, ZAMONTUJCIE AUTOMATY DO SPRZEDAŻY BILETÓW, PRZYWRÓĆCIE POPRZEDNI SYSTEM SPRZEDAŻY BILETÓW. NIE MA NIC GORSZEGO NIŻ NIEPUNKTUALNOŚĆ AUTOBUSÓW. JAK MAM JECHAĆ AUTOBUSEM I TRZĄŚĆ PORTKAMI, CZY ZDĄŻĘ, ALBO JECHAĆ PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, TO BIORĘ WŁASNY SAMOCHÓD ALBO WYBIERAM INNEGO PRZEWOŹNIKA!
~ 27-01-2014 21:35
A GDZIE JELENIOGÓRSKI SKM ????????? ??? ??????????
~rew 27-01-2014 22:28
Do 21:24 | ~PASAŻER : Największe opóźnienia na linii 7 powstają na Podwalu. Kierowca nie raz sterczy 8 minut i sprzedaje bilety w odległości 2 metrów od czynnego kiosku z biletami. Gdy kierowca zwraca uwagę stojącym w kolejce, że można kupić bilet w kiosku, to drą mordy, że po to jest kasa w autobusie. Albo handel, albo punktualna jazda. Trzeba wybrać, bo pogodzić się nie da.
~ABC 27-01-2014 22:53
Wydaje mi się ,że tą linią przemieszczają się pracownicy : Jeleniaplast , Drexlmaier , Schneider , Zorak i innych zakładów . Jeżeli dobrze się orientuję to w tym mieście najwięksi pracodawcy w Jeleniej Górze . Nie wyobrażam sobie żeby te masy ludzi jeździły takimi gruchotami !!! . Oczywiście inni pasażerowie jak najbardziej zasługują na dobry tabor , również płacą ciężkie pieniądze , bo przecież przy tych zarobkach to cena biletu to dramat , jednak dlaczego na linię nr. 2 wystawia się zawsze takie złomy ???.
~do rew 28-01-2014 0:46
Nie pleć bzdur. Często już na Podwale "7" przyjeżdża mocno spóźniona od strony Zabobrza. Podobnie jest na innych przystankach i w drugim kierunku. Skoro MZK zlikwidowało dopłaty u kierowcy, to niech teraz kierowcy nie drą jap, żeby ludzie kupowali w kioskach. Wiadomo, że u kierowcy jest wygodniej, więc trudno się dziwić, że ludzie wybierają wygodniejsze rozwiązania. Absolutnie nie usprawiedliwia to też niedostosowania rozkładu jazdy do faktycznego czasu przejazdu. Nauczcie się w końcu, że to MZK jest dla pasażerów, a nie na odwrót!
~@22:28 28-01-2014 5:21
po prostu muszą być w autobusach automaty sprzedające bilety i po problemie tylko nie takie jak we Wrocku że nie uznają pieniędzy lecz tylko kartę
~hmmmm* 28-01-2014 7:29
nie gadajcie za duzo tylko bierzcie se przykla od ukrainy ...
~666 29-01-2014 19:10
to normalnie kpina płacimy za bilety nasze ciężko zarobione pieniądze bo nie mamy wyjścia żeby dojechać do pracy a tu co kierowca nawet nie raczy zatrzymać autobusu żeby zabrać ludzi którzy płacą ????? co to ma być ????? jutro kupuje auto i nie będę już jeżdzić z mzk koniec skończyło się nie dam sie tak traktować będę w pracy o czasie nigdy więcej jazdy z mzk i wszystkim radze to samo

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group