Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 3105
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Region zablokowany przez kolarzy

Sobota, 7 czerwca 2008, 7:41
Aktualizacja: 7:42
Autor: Mar
Region Jeleniogórski: Region zablokowany przez kolarzy
Fot. Archiwum
Wyścig kolarski Bałtyk–Karkonosze Tour, który rozpoczął się 2 czerwca w Trzebiatowie, dotarł już na nasze tereny. W piątek kolarze dojechali do Lwówka Śląskiego.

W sobotę, 7 czerwca, zawodnicy rozegrają etap w Kowarach. Kolarze będą musieli pokonać 12 kilometrową trasę, sprzed kowarskiego ratusza na Przełęcz Okraj, na wysokość 1.046 m npm. Wystartuje 103 zawodników w jednominutowych odstępach.

Pierwszy ruszy na trasę o godzinie 9.00. Etap zakończy się około południa. Pomiędzy godzinami 8.30 a 11.00 wystąpią na terenie Kowar utrudnienia w ruchu. Na dwie i pół godziny zostaną zamknięte następujące ulice: Pocztowa, Aleja Wolności, Kowalska, Wiejska i Podgórze

Tego samego dnia zawodnicy wystartują w drugim etapie z Bolkowa do Sulikowa. Start na bolkowskim rynku o godzinie 13.45. potem przez Mysłakowice i Piechowice zawodnicy pojadą do Szklarskiej Poręby i na Zakręt Śmierci. Koniec etapu w Sulikowie o godzinie 18.00.

W niedzielę, 8 czerwca peleton przejedzie trasę z Lwówka Śląskiego do Piechowic, Podgórzyna i Zachełmia, gdzie będą premie górskie z powrotem do Lwówka Śląskiego, gdzie wyścig się zakończy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group