Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 5114
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Rada Miejska Piechowic – kandydaci

Piątek, 21 września 2018, 8:16
Aktualizacja: 8:16
Autor: Przemek Kaczałko
Piechowice: Rada Miejska Piechowic – kandydaci
Fot. archiwum
Przedstawiamy listy kandydatów do Rady Miejskiej Piechowic. Miasto podzielono na 15 jednomandatowych okręgów. Wybory odbędą się 21 października.

Okręg nr 1 (ulice: Budynek stacji "Śnieżne Kotły", Drzymały, Górzystów, Granitowa, Karkonoska, Kolonijna, Liczyrzepy, Łowiecka, Na Kociołki, Plac Wczasowy, Potok Rudnika, Przy Schronisku, Saneczkowa, Schronisko "Kochanówka", Sudecka, Śnieżna, Teatralna, Trzech Marcinów, Złoty Widok, Zaciszna):
KWW Jacka Kubielskiego:
Mariusz Łojko (47 lat)
KWW Rafał Mazur:
Bogdan Widak (47)
KWW Jacka Kamińskiego:
Marcin Piątek (38)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Anita Zając (43)

Nr 2 (ulice: Chałubińskiego, Graniczna, Jeleniogórska 1 i 2B, Kryształowa od 91 do 120, Nadrzeczna od 32 do 35, Rzemieślnicza, Turystyczna, Zielona):
KWW Radosława Burchackiego:
Irena Schipper (63)
KWW Jacka Kubielskiego:
Danuta Cal (62)
KWW Rafał Mazur:
Krystyna Sikora (56)
KWW Jacka Kamińskiego:
Ewa Kotylak (42)
KWW Doroty Piróg:
Anna Rosik (42)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Monika Stawicka (50)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Arkadiusz Rudolf (27)

Nr 3 (ulice: Brzozowa, Dębowa, Górna, Grzybowa, Izerska od 13 do 24, Jaworowa, Leśna 7, 7A i 9, Słoneczna):
KWW Radosława Burchackiego:
Krzysztof Marcinkiewicz (40)
KWW Jacka Kubielskiego:
Piotr Szyszka (64)
KWW Jacka Kamińskiego:
Jacek Kamiński (55)
KWW Doroty Piróg:
Anna Kubiak (42)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Henryk Dranka (68)

Nr 4 (ulice: 1 Maja od 6 do 9C, Cicha, Leszczynowa, Leśna od 1 do 6, 8, od 10 do 14, Izerska od 1 do 12, Modrzewiowa, Wrzosowa):
KWW Radosława Burchackiego:
Robert Gajdanowicz (45)
KWW Jacka Kubielskiego:
Marta Głowala (39)
KWW Rafał Mazur:
Halina Kazusek (59)
KWW Doroty Piróg:
Dorota Piróg (44)
KWW Jacka Kamińskiego:
Dariusz Kluk (52)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Krzysztof Kliminik (36)

Nr 5 (ulice: 1 Maja od 1 do 5, Gromadzka, Kolejowa, Kryształowa od 63 do 88, Nadrzeczna od 19 do 31A, Sielska, Skalna, Szklarska, Wczasowa, Wiejska, Zaułek):
KWW Radosława Burchackiego:
Radosław Burchacki (42)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Paweł Zackiewicz (47)
KWW Jacka Kubielskiego:
Krystyna Wojas-Szachnowska (65)
KWW Rafał Mazur:
Anna Koprowska (60)
KWW Doroty Piróg:
Mariola Najczuk (36)
KWW Jacka Kamińskiego:
Marta Stemplewska (41)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Joanna Gawryś (31)
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Ewa Romańska (29)

Nr 6 (ulice: Cmentarna, Jeleniogórska 3, Kopernika, Lipowa, Mickiewicza, Piastowska, Szkolna 8, 10, 15, od 19 do 33):
KWW Radosława Burchackiego:
Zofia Junger (62)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Bogusław Skowron (61)
KWW Jacka Kubielskiego:
Radosław Bieniek (36)
KWW Rafał Mazur:
Daniel Woźniak (36)
KWW Jacka Kamińskiego:
Sławomir Żurko (56)
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Małgorzata Mazur (54)

Nr 7 (ulice: Aleja St. Łuczyńskiego, Kryształowa 55A, Szkolna 6, 7, 7a, 7b, 9, 11, 13 i 17, Tysiąclecia od 1 do 7):
KWW Radosława Burchackiego:
Marek Woś (54)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Witold Mielniczek (48)
KWW Jacka Kubielskiego:
Agnieszka Rybak (32)
KWW Rafał Mazur:
Tomasz Niemiec (37)
KWW Doroty Piróg:
Agnieszka Szalej (45)

Nr 8 (ulice: Boczna od 7 do 19, Krótka, Kryształowa od 33 do 62 (bez numeru 55A), Nadrzeczna od 1 do 18, Słowackiego):
KWW Radosława Burchackiego:
Monika Konieczna (39)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Ewa Tańska-Grozdanov (51)
KWW Jacka Kubielskiego:
Eliza Ciepielewska (25)
KWW Rafał Mazur:
Norbert Zawlik (43)
KWW Jacka Kamińskiego:
Magdalena Kraczek (38)
KWW Doroty Piróg:
Józef Nadolny (67)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Dariusz Maj (62)
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Kinga Herbst (34)

Nr 9 (ulice: Kamienna, Szkolna od 1 do 5, Tysiąclecia od 8 do 14, Wąska):
KWW Radosława Burchackiego:
Janusz Stępień (56)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Magdalena Żwirko (38)
KWW Rafał Mazur:
Waldemar Matusiak (59)
KWW Jacka Kamińskiego:
Roman Ćwiąkała (73)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Mirosław Kisiel (73)
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Aleksander Mucharski (43)
KW TWRR „Razem dla regionu”:
Marcin Ramski (42)

Nr 10 (ulice: Asnyka, Konopnickiej, Norwida, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Szymborskiej, Tuwima, Tysiąclecia od 15 do 32):
KWW Radosława Burchackiego:
Janusz Domański (72)
KWW Rafał Mazur:
Piotr Mazur (23)
KWW Jacka Kubielskiego:
Małgorzata Błachowicz (48)
KWW Jacka Kamińskiego:
Maciej Giziński (31)
KWW Doroty Piróg:
Wocjiech Zarówny (44)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Zdzisław Jędrzejek (65)
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Agnieszka Herba
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Ewa Paczos (41)

Nr 11 (ulice: Boczna od 1 do 6, Bolesława Chrobrego, Ciasna, Cicha Dolina, Kryształowa od 1 do 32, Mieszka I, Rycerska):
KWW Radosława Burchackiego:
Joanna Wąsiewska (34)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Katarzyna Węgrzynowicz (36)
KWW Jacka Kamińskiego:
Paweł Bruzda (29)
KWW Doroty Piróg:
Tomasz Bolek (39)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Anna Owczarek (48)
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Sabina Lipińska

Nr 12 (ulice: Baczyńskiego, Fliegera, Kościuszki, Papierników, Robotnicza):
KWW Radosława Burchackiego:
Robert Zapora (42)
KWW Rafał Mazur:
Dorota Zimna (53)
KWW Jacka Kubielskiego:
Kazimierz Pietruszka (70)
KWW Doroty Piróg:
Teresa Kaczmarek-Budzińska (62)
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Sebastian Gadomski (28)

Nr 13 (ulice: Cieplicka, Dolna, Jaśminowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Przemysłowa, Różana, Tysiąclecia od 33 do 43):
KWW Radosława Burchackiego:
Marian Soliło (50)
KWW Rafał Mazur:
Grzegorz Szadujko (45)
KWW „Chcemy tu żyć”:
Dariusz Uzorko (51)
KWW Jacka Kubielskiego:
Marcin Przybyła (39)
KWW Jacka Kamińskiego:
Włodzimierz Kraszewski (65)
KWW Doroty Piróg:
Janusz Węgrzynowicz (65)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Eugeniusz Adamczak (61)

Nr 14 (ulice: Koperkowa, Pakoszowska, Polna, Rolna, Siewna, Zamkowa):
KWW Radosława Burchackiego:
Robert Jaworski (41)
KWW Rafał Mazur:
Anna Krystkiewicz (39)
KWW Jacka Kubielskiego:
Stanisław Ejnik (71)
KWW Jacka Kamińskiego:
Malwina Markiewicz (28)
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Leon Smolczyński (59)

Nr 15 (ulice: Bobrowa, Jeleniogórska 2, 2D, od 4 do 13, Łąkowa, Piastów, Stroma, Widok, Wolska):
KWW Radosława Burchackiego:
Dorota Południak (53)
KWW Rafał Mazur:
Monika Pierożyńska (38)
KWW Jacka Kubielskiego:
Daniel Jakubowski (42)
KWW Jacka Kamińskiego:
Ewelina Jedziniak (42)
KWW Doroty Piróg:
Henryka Szpala-Michalska (61)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Bogdan Wlizło (48)
KWW „Obywatelskie Forum Piechowic”:
Violetta Andura (45).

Twoja reakcja na artykuł?

9
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
7%
Złości
15
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group