Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 3024
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pustynia grozy czeka na gospodarza

Wtorek, 11 grudnia 2007, 9:30
Aktualizacja: 9:31
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Pustynia grozy czeka na gospodarza
Fot. Agnieszka Gierus
Krajobraz jak po powojennych wyburzeniach. Tak wygląda ugór między Osiedlem Robotniczym a ulicą Kilińskiego. Mają być tam zabudowania o charakterze mieszkalno–usługowym. Kiedy? Nie wiadomo.

Jeszcze kilka lat temu swoje działki miała tam dawna Polfa. Na wspomnianych terenach były magazyny. Porządek zrobiły buldożery. Teren czeka na kupca. Numer telefonu, pod który można składać oferty, zapisano farbą na dawnej stróżówce.

Ale zainteresowanych – jak dotąd od kilku lat – brakuje. Tymczasem działki to jedne z bardziej szpetnych miejsc w stolicy Karkonoszy. Do ich „rankingu” dopisuje się także teren po targowisku Kiliński, gdzie być może kiedyś powstanie Focus Park.

– Tereny przy Osiedlu Robotniczym przeznaczone są pod zabudowę o charakterze mieszkalno–usługowym – mówi prezydent miasta Marek Obrębalski.

Inwestor, który zdecyduje się na kupno terenu i budowę domów, musi się liczyć z uciążliwym sąsiedztwem cuchnącego kanału Młynówka. Istniejące stare budynki popadają w ruinę, a sam rejon jest idealnym miejscem dla ludzi z marginesu społecznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group