Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 14150
Zalogowanych: 71
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Puścili ofiarę w skarpetkach

Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 10:12
Aktualizacja: 10:13
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Puścili ofiarę w skarpetkach
Fot. ....
Sprawiedliwość bywa nierychliwa, ale staje jej się zadość. Wiedzą o tym dwaj przestępcy, którzy w ubiegłym roku dopuścili się dwóch rozbojów. W minionym tygodniu wpadli w ręce policji. Grozi im kara długoletniego więzienia.

Przestępcy mają 21 i 25 lat. W kwietniu ubiegłego roku zaczepili przechodzącego mężczyznę i zażądali od niego papierosa. Pokrzywdzony był niepalący. Bandyci w odwecie pobili go i ukradli mu dowód osobisty oraz telefon komórkowy.

Do drugiego zdarzenia doszło 3 listopada 2009 roku na jednej z ulic w mieście. Mężczyźni zastraszyli pokrzywdzonego imitacją broni palnej i kazali mu się rozebrać. Ukradli mu ubranie i portfel z dokumentami – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozić im może kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1082
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Aktualności
Finał „The Voice Senior” z Violettą Kapcewicz
 
Aktualności
Lada dzień zaczną spuszczać wodę w Pilchowicach
 
Czechy
Tunel, który przybliża Pragę
 
Aktualności
Bal charytatywny Fundacji im. J. Szmajdzińskiego
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group